Vyberte možnost Stránka

Rýma – Ověřené tipy na její rychlou léčbu

Rýma – Ověřené tipy na její rychlou léčbu
Rate this post
!AdSense – before contentRýma je nepříjemné onemocnění, které způsobují viry, které se běžně nachází ve vzduchu. Pro muže je rýma vážným onemocněním, které všechny povinnosti odsune stranou a pro ženy je to malá komplikace, která znepříjemňuje jejich všední den.

Zatímco ženy dokáží během potýkání s plným nosem obstarat chod domácnosti, vydržet stres v práci a ještě se postarat o svého partnera, mužům jejich ,,rýmička’’ stačí na to, aby zalezli do postele a nechali se obskakovat a léčit.

Obsah článku

Jak si poradit se svou rýmou sám?

Aby přestali ženské vtípky na nejhorší mužské onemocnění – rýmičku, je třeba vzít své onemocnění do vlastních rukou. Je jisté, že když je člověk nemocný, nemá příliš energie na samoléčbu, ale proč to vše nechávat na partnerce. Léčbu své rýmy můžete zvládnout i bez ní! Ukažte, že nejste neschopné dítě.

Těch pár triků potřebných k uvolnění nosu zvládnete i bez pomoci druhých.

Tipy na léčbu rýmy

Příznaky rýmy jsou asi všem chlapům dobře známé. Začíná to nepříjemným pocitem ucpaného nosu, stěžováním partnerky na vaše chrápání a bolestí hlavy. A tím to samozřejmě nekončí. I když se obecně říká, že léčená rýma trvá týden a neléčená sedm dní, Přesto si můžete od ucpaného nosu i bolesti hlavy snadno ulevit. Stačí pár jednoduchých postupů.

Teplo

Ucpaný noc pomůžou prorazit nejen nosní kapky. Tím nejlepším, čím si můžete dopomoci k volnému dýchání je teplo. Dopřávejte si teplé čaje, polévky nebo třeba dlouhý pobyt v teplé vodě a zapářené koupelně.

Smrkat a smrkat

Smrkání je důležitou součástí léčby. Pokud se nebudete snažit hleny vysmrkat, pak vám hrozí kromě ucpaného nosu, také pěkná bolest hlavy a protáhnutí celého onemocnění. Během smrkání si oblast nosu mažte něčím hojivým a mastným. Časté smrkání nos odře a způsobí jeho začervenání a vysušení.

Léčivé bylinky

Málokterému chlapovi chutnají bylinkové čaje, ale v případě rýmy je to nutnost. Svěřte svou rýmu do rukou bylinkových inhalací, čajů, mastí… Doporučujeme zázvor na pití, na kloktání šalvěj a na mazání heřmánek.

Kromě toho se snažte dostatečně spát a zbytečně se nepřepínat.

Už víte, jak se zbavíte své rýmy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.