Vyberte možnost Stránka

Správné doplňky stravy a vlasová kosmetika vám pomohou k hustým, zdravým vlasům bez lupů

Správné doplňky stravy a vlasová kosmetika vám pomohou k hustým, zdravým vlasům bez lupů
Rate this post

Ne nadarmo se říká, že jsou vlasy „korunou krásy“. To však neplatí jen u žen. I muži se v dnešní době o své vlasy náležitě starají a chtějí je mít lesklé, pevné, husté, dokonale zdravé, a co nejdéle předcházet jejich vypadávání. Doplňky stravy proti vypadávání vlasů a pro jejich krásu, jdou stále kupředu. Poradíme vám, které byste měli určitě vyzkoušet, protože se těší skvělým výsledkům.

Když vás trápí vypadávání vlasů

Existují rady, které nás mají chránit před zbytečným nadměrným vypadáváním vlasů. Třeba, že není zdravé nosit v parném létě neustále pokrývku hlavy a nedopřát pokožce hlavy a vlasům větrat se. Nebo že není vhodné vlasy fénovat horkým vzduchem, nadměrně je kartáčovat, gelovat a vystavovat „násilí“.

Jestliže se k vlasům chováte zodpovědně, a přesto vám ubývají rychleji, než se vám líbí, vyzkoušejte doplňky stravy pro vlasy, jež vám mohou pomoct. Kupříkladu 39 Hair Active Capsule od Plantur. Aktivní kapsle Plantur 39 přispívají ke zdravé pokožce, napomáhají udržet normální stav vlasů, podporují k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kůže, také přispívají k udržení normálního stavu sliznic, nehtů, ale také chrání buňky před oxidativním stresem.

Velmi dobré výsledky vykazuje i doplněk stravy pro vlasy, nehty a pokožku Venira Vlasy, nehty, pleť. Kapsle obsahují 19 účinných látek, které mají vliv na krásné vlasy, ale i nehty a pleť. Patří mezi nejsilnější produkty svého druhu na trhu.

Lupy už vás nebudou tížit

Vyhýbáte se tmavému oblečení, aby nebylo vidět, že trpíte lupy? Stačí jen mít správný šampon proti lupům. Cenově velmi výhodný, a přitom účinný, je Syoss Anti-Dandruff nebo Goldwell Dualsenses For Men. Dražší a účinné jsou pak např. Ducray Kelual DS nebo třeba La Roche-Posay Kerium. Stačí si jen vybrat, na který vsadíte.

Všechnu uvedenou vlasovou kosmetiku i výživové doplňky pro zdraví vlasů, najdete na notino.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.