Vyberte možnost Stránka

INCA COLLAGEN STÁRNUTÍ NEZASTAVÍ, ALE UMÍ HO PŘÍJEMNĚ ZPOMALIT

INCA COLLAGEN STÁRNUTÍ NEZASTAVÍ, ALE UMÍ HO PŘÍJEMNĚ ZPOMALIT

Obecně se říká, že za každým úspěšným mužem stojí starostlivá žena. A dámy už dobře vědí, že nedostatek kolagenu u jejich protějšků neznamená, že si musí odpírat pohyb, který mají tak rádi.

Kolagen jako univerzální bílkovina mezi pohlavími nerozlišuje. Přesně tak, jak pomáhá ženám, pomůže i mužům. Jediným háčkem je sáhnout po výběru toho nejúčinnějšího produktu, protože trh dnes nabízí plno možností. Naštěstí Inca Collagen je již dlouhá léta garancí špičkové kvality a viditelných účinků.

Muži si častokrát neuvědomují důležitost kolagenu. V jejich vnímání je spojován spíše s krásou. Jenže kolagen je pro tělo důležitý i z mnoha zdravotních aspektů, protože tvoří až 30 procent všech bílkovin v těle. Jeho primárním úkolem je spojování buněk. V nejrůznějších tkáních, jako jsou svaly, šlachy, klouby či chrupavky, ale také v kůži, neboť ta je z 80% tvořena právě kolagenem. Pomůže také zastavit vypadávání vlasů, zlepšit jejich kvalitu. “O klouby je třeba se starat celý život. Souvisí to se strukturami, které tyto klouby tvoří – kosti, vazy, svaly a kloubová pouzdra. Hlavní součástí kloubních struktur je kolagen, “potvrzuje MUDr. Vladimír Holoubek, atestovaný ortoped. Právě kolagen je zodpovědný za svěží a pružnou pleť v mládí, díky němu mladé tělo zvládá i větší fyzickou zátěž bez bolestí. Stejně jako ženy i muži kolagen se stoupajícím věkem ztrácejí.

Proto je důležité kolagen doplňovat v podobě výživových doplňků.

To vše jsou dostatečně motivující důvody i pro muže, proč pít kolagen denně. Ne ledajaký, ale Inca Collagen. Je to 100% čistý bioaktivní mořský kolagen a na trhu je originál jen jeden, ten český.

Právě proto Inca Collagen sází jak na kvalitní suroviny tak na výrobu bez tepelného zpracování. Vyrábí se pomocí studené metody hydrolýzy, při níž dochází k šetrnému štěpení kolagenových molekul na jednotlivé fragmenty. Navíc Inca Collagen neobsahuje žádné jiné přísady, které by mohly jeho účinky narušovat. Jen čistý přírodní kolagen z kvalitních zdrojů s typicky rybím aroma, nemaskované žádnými příchutěmi.

Inca Collagen má pět atributů, které z něj dělají prvotřídní produkt skutečně přínosný pro tělo. Především je mořský, protože ten se nejvíce podobá lidskému kolagenu. Zpracovává se šetrným procesem hydrolýzy, kdy je zachována účinná látka. Inca Collagen zůstává čistý, neboť jakékoli přidané vitamíny, barviva nebo sladidla by oslabily jeho funfkčnost. A je bioaktivní, to znamená, že ho tělo rozpozná a dokáže s ním pracovat jako se svým vlastním. Bioaktivní kolagen je schopen podporovat tvorbu vlastního kolagenu.

 

Tělo však stárne, ať sportujete, nebo ne, a proto je tak důležité doplňovat si pravidelně kolagen. Aby nenastala situace, že vás od sportování odstřihnou bolesti a problémy s pohybovým aparátem. A pokud chcete kvalitu, Inca Collagen je top. Recenze spokojených sportovců jsou tím nejlepším důkazem – vždyť posuďte sami!

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.