Vyberte možnost Stránka

Zatočte se ztuhlými svaly pomocí thajské masáže

Zatočte se ztuhlými svaly pomocí thajské masáže
Rate this post

V současné době již jen malá část společnosti pracuje fyzicky opravdu tvrdě. Většina lidí dnes spíše sedí u počítačů nebo je nakloněna nad stroji, což má ale také pro náš organismus neblahé následky. Trpí hlavně naše kostra, která je nucena být celé hodiny v nepřirozených polohách, což se dříve nebo později projeví ve formě svalových dysbalancí, a tím i křečí a bolestmi.

Toho se lze vyvarovat jednak správným sezením, jednak kompenzačními cviky. Hodně k tomu může dopomoci i thajská masáž, která je dnes velmi poptávaná.

Šetrnější než klasika

Většina našinců zná převážně tradiční formu masáží, která však nepochází z našich luhů a hájů, avšak je původně ze Skandinávie. Standardní masáže mají samozřejmě něco do sebe, ale někoho odrazuje fakt, že občas bolí.

Hlavně když jsou svaly hodně ztuhlé, může být klient velmi nepříjemně překvapen intenzitou negativních zážitků, které během uvolňování svalových struktur může prožívat.

V tomto ohledu je original Thai Massage mnohem lepší, jelikož nabízí prakticky stejný výsledek, avšak bez nutnosti zbytečně trpět. Naopak, člověk se po takovéto proceduře dokonale uvolní, a to nejen na těle, ovšem rovněž i na duši.

Celé tělo

Hodně zatuhlé svaly mohou při standardní masáži dost bolet, takže není vůbec divu, že se stále více lidí obrací na alternativu pocházející z Thajska. Jak již bylo řečeno výše, jde o mnohem šetrnější proces, při kterém se mimo jiné používají i techniky mající za úkol jednotlivé druhy svalů nejen prokrvit, ale rovněž i protáhnout. Takovýto strečink je samozřejmě velmi jemný, nejedná se o žádný tělocvik.

Thajská masáž se víceméně vždy zaměřuje na celé tělo, což má výhodu v tom, že člověk odchází ze salónu jako vyměněný, ovšem je potřeba si udělat dostatečné množství času.

Stejně jako tradiční, tak ani thajské masáž nemůže na profesionální úrovni dělat každý. Je potřeba certifikovaný specialista. Takové najdete třeba v Thajských masážích Praha Lanna K.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.