Vyberte možnost Stránka

Jak si co nejvíce užít dovolenou po Čechách? Zaprvé se ubytujte v Grandhotelu Zvon

Jak si co nejvíce užít dovolenou po Čechách? Zaprvé se ubytujte v Grandhotelu Zvon
Rate this post
!AdSense – before contentLetos jste se rozhodli prozkoumat krásy naší země, nikoliv zahraničního letoviska? Poradíme, jak z dovolené po Čechách vyždímat maximum pohody, skvělých zážitků a luxusního zázemí.

Možná jste to nevěděli, ale týden dovolené je podle výzkumů zcela nedostačující. Během těch sedmi dnů se totiž člověk jakž takž otřepe z pracovního stresu a dospí únavu.

Kompletní odpočinek těla i mysli po přichází až v druhém či dokonce třetím týdnu volna, záleží na tom, jak obtížnou práci máte. 

Říkáte si, kdo si může dovolit přepych v podobě tak dlouhé dovolené? Vy jste rádi, když ušetříte a v práci dostanete volno na 7 dní!

Poradíme vám takový malý zázrak, který se může odehrát právě v těch sedmi dnech dlouho očekávaného volna. Řiďte se našimi tipy…

1. Vybrat správné místo

Naše země toho nabízí opravdu hodně, je tedy poměrně náročné vybrat, kam se letos na dovolenou vydáte. My hlasujeme pro jižní Čechy, kde si užijete krásné přírody, poznáte malebná města a na své si přijdou i milovníci sportu. Konkrétně se podíváme do Českých Budějovic, což je v podstatě taková brána pro poznávání jižních Čech.

Tip redakce! Doporučujeme například navštívit třeba Holašovice a Český Krumlov se známým otáčivým hledištěm.

Čím více vám “sedne“ naplánovaný program v daném místě, tím rychleji načerpáte novou energii. 

2. Vybrat komfortní ubytování

Co si budeme povídat, ale o úspěchu dovolené z velké části rozhoduje právě ubytování. Nároky turistů jsou každým rokem větší, a to je jedině dobře. Jedině tak se totiž udrží na trhu jen ty nejlepší ubytovací zařízení a vám tak odpadne riziko nevhodně vybraného zázemí pro dny volna.

Mezi českobudějovickou špičku patří Grandhotel Zvon, který ideální výchozím bodem pro poznání nejen města samotného, ale i blízkého okolí. Ubytování České Budějovice je v centru kulturního dění a nachází se v bezprostřední blízkosti nejvýznamnějších památek Černá věž, Dominikánský klášter aj.)

room-zvon

Přesvědčte se sami o kvalitě služeb, navštivte hotel jižní Čechy, uvidíte že bude s ubytováním i vším ostatním spokojeni. Foto: Hotel-zvon.cz

3. Vybrat tu nejlepší společnost

Děti jsou většinou přítěž, manželka je hysterka a kolegové z práce nudní páprdové. Chlap si nejvíce dovolenou užijete buďto sám, nebo se svými podobně smýšlejícími přáteli. Vezměte s sebou lidi, kteří mají o dovolené stejné, nebo alespoň podobné představy. Ušetříte si tak řešení hádek, nepříjemného dusna a dovolená se stane opravdu dovolenou!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.