Vyberte stránku

Potřebujete přeložit text do pandžábštiny? Žádný problém!

Potřebujete přeložit text do pandžábštiny? Žádný problém!
Hodnocení

Lámete si hlavu s překladem textu do cizího jazyka? Přestaňte se trápit a úkol delegujte na profesionály.

Pokud je v hledáčku vašeho zájmu základní orientace v textu, potřebujete přeložit e-mail či esemesku, doporučujeme využít praktický online překladač. Do něj jednoduše zadáte text, jejž hodláte přeložit, kliknete na tlačítko se stejným zněním, a ve druhém sloupečku se vám v horizontu několika vteřin zobrazí překlad. Jeho přesnost je odvislá na náročnosti textu, ale jednoduché věty zvládá velmi dobře. A i delší text dokáže přeložit do té míry, že získáte alespoň představu, čeho se daný článek či dokument zhruba týká.

Aby se překladatel neztratil v překladu

Náročnější překlady v každém případě doporučujeme přenechat odborníkům, ať již se jedná o překladatele na volné noze či profesionální překladatelskou agenturu. Ta vás sice zřejmě vyjde dráž, ale zase máte jistotu, že vámi objednaný překlad bude bez chyb a nejasností. Že se zkrátka překladatel neztratí v překladu.

Nejenom angličtina, ale i dalších 49 jazyků!

Profesionál cizí jazyk vkládá doslova tělem i duší. Stejně dobře ovládá jeho mluvenou i psanou podobu a ti nejlepší v dané řeči i přemýšlí. Takové profesionály zaměstnává například překladatelská agentura Langea, které můžete svěřit jak běžné, tak odborné překlady až do padesáti jazyků, jejichž seznam najdete na stránkách agentury (langea.cz). I do druhého dne můžete mít vyhotovený překlad do němčiny i pandžabštiny. Polštiny, litevštiny, vlámštiny i urdštiny.

Konsekutivní i simultánní tlumočení

V agentuře ovšem seženete i profesionální tlumočníky. Ti zvládají jak tlumočení konsekutivní, v rámci něhož se postupně po krátkých intervalech překládá několik vět najednou, tak i tlumočení simultánní, které probíhá prakticky bez přerušení. Právě tento typ tlumočení, který zřejmě znáte z televizních přenosů, si žádá jednak vysoké nároky na profesní kvality tlumočníka, ale i na tlumočnickou techniku. I tou agentura Langea samozřejmě disponuje.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!