Vyberte stránku

Zkus být Čechem nejen srdcem, ale i nožem. Pořiď si nože Mikov

Zkus být Čechem nejen srdcem, ale i nožem. Pořiď si nože Mikov

Stylový nůž dělá muže. Nemusíme však v kapse nosit švýcarský Victorinox nebo Wenger. Kvalitu s dvousetletou tradicí najdeme i u nás v České republice. Stačí sáhnout po nožích Mikov.

Mikov… Už si to vybavujete? Nejspíš jste se s názvem firmy setkali u nejednoho nože, ale notoricky známá je značka kvůli svému snad nejslavnějšímu modelu – noži Rybička. Ta nemá věhlas pouze u nás, ale ve světě obecně. Vyrábí se i dnes, a to jako klasika i v různých zajímavých designech, což z Rybičky udělalo doslova sběratelský nůž. Koupit si jej můžete dokonce i ze zlata, v luxusní dřevěné krabičce na míru subtilnímu skládacímu noži.

České nože Mikov – to jsou lovecké a outdoor nože, armádní nože a dýky, kapesní zavírací nože, sportovní nože i vyhazovací nože Predator či nože Progress. V sortimentu nechybí ryze praktické nože, víceúčelové nože i speciály, či různé nože pro sportovní aktivity. Firma ke svým nožům dodává i praktická pouzdra na nože a další příslušenství. Kdo si chce zkusit nožířství alespoň částečně na vlastní kůži, může si koupit nůž z Mikova i jako stavebnici.

Prvotřídní armádní nože z Mikova

Jako muži je prostě milujeme. Přestože nesloužíme v armádě, armádní nůž nebo dýku si rádi pořídíme. Vyrábí se z kvalitní nerezové oceli, mnoho modelů se dodává rovnou s praktickým pouzdrem. Oblíbeným materiálem střenky je tvrzená pryž, která dobře sedí v ruce a neklouže.

Kapesní „švýcary“

Výraz „švýcary“ se sice používá pro švýcarské hodinky, na místě je však, i pokud jde o multifunkční nože. Těmi je totiž proslulá švýcarská značka Victorinox. Ale kvalitní multifunkční nože vyrábí rovněž český Mikov. Zavírací nůž s mnoha funkcemi nám umožní mít vždy po ruce celou řadu nářadí a pomůcek na „přežití“ ve městě i v přírodě. A navíc zůstaneme věrní věhlasné české značce.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.