Vyberte možnost Stránka

Pomocí jakých stylingových produktů vykouzlíte perfektní pánský účes?

Pomocí jakých stylingových produktů vykouzlíte perfektní pánský účes?
Rate this post
!AdSense – before contentTrh se stylingovými prostředky na vlasy už dávno nenabízí jen gel, lak a tužidlo. Stejně tak už je to dávno, co si muži účesy jen gelovali. Zjistěte, jak dosáhnout perfektního vlasového stylingu moderními produkty na vlasy.

Stylingové produkty známých značek vám usnadní život nejen po ránu, kdy chcete do práce, školy nebo schůzku vyjít ve stylu I woke up like this, pomohou i zafixování účesu a jeho dotvarování.

Čtěte také: Naučte se to zásadní při úpravě vlasů a budete už vždycky v klidu

Co používat na svůj účes? Který produkt bude ve vaší koupelně platný? Do čeho se vyplatí v oblasti stylingových prostředků na vlasy investovat? 

Pasta nemusí být jen zuby

Tvarující pasta na vlasy je skvělá pro ty muže, kteří se se svým účesem nijak zvlášť “necrcají“. Vytvořit jemný rozcuch bez slepení s matným efektem je s pastou otázkou několika vteřin. Stačí “prohrábnout“ a vlasy vypadají jako čerstvě umyté, svěží a upravené.

produkty-na-upravu-panskeho-ucesu-1

Tvarující vláknitá pasta L’oréal Professionnel je pro každého chlapa skvělým pomocníkem. Foto: Pinterest

To je hlína!

Hodně podobně jako pasta funguje i stylingová hlína. Ta má však ještě tu výhodu, že účes vytvořený s ní vypadá opravdu jako od profíka. Hlavním benefitem je dostatečně silné zafixování účesu, a to i v případě delších vlasů, které chcete mít uhlazené dozadu.

produkty-na-upravu-panskeho-ucesu-2

Stylingová hlína L’oréal Professionnel vám pomůže s image gentlemana. Foto: Pinterest

3 v 1 pro praktické muže

Hodně slibné trio v podobě vosku, pasty a krému je multifunkční záležitost pro vytvoření zcela unikátní textury pánského účesu. Hlavní je, že vůbec nelepí, nezanechává zbytky ve vlasech a je vhodný na kratší i delší vlasy.

produkty-na-upravu-panskeho-ucesu-3

Krém, pasta a vosk na vlasy 3 v 1 Matrix se vám bude hodit po celé léto! Foto: Pinterest

Jaké stylingové produkty používáte vy? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.