Vyberte možnost Stránka

Podnikejte ve svém volném čase, buďte 10% podnikatel

Podnikejte ve svém volném čase, buďte 10% podnikatel
Rate this post
!AdSense – before contentZačněte využívat svůj volný čas k dalšímu výdělku. Ptáte se, jak na to? Dáme vám ověřené tipy, jak si vybudovat svou značku, království, impérium, i když už práci na plný úvazek máte.

Zjistěte, jak si být vlastním šéfem, jak efektivně využít volných chvil a vydělat minimálně fůru peněz!

Obsah článku

Fenomén 10% podnikatelů

Kdo to vlastně jsou ti 10% podnikatelé? Dalo by se říci, že zcela normální lidé, kteří jen dokáží svůj volný čas využít efektivněji než většina z nás.

Jako příklad si uvedeme právníka z Londýna, který každý den radí největším národním korporacím. Zdá se, že Hillyer Jennings má práce až nad hlavu, přesto jej to neodradilo, aby ještě sám začal podnikat.

Hillyer Jennings vystudoval univerzitu v Georgii a jejich místní fotbalový tým patří mezi jeho nejoblíbenější. Vymyslel tedy produkt, který je právě ztělesněním této vášně. Začal s prodejem speciálních náramků Wrist Tunes (www.wristtunes.com), které hrají jejich bojovou píseň. Díky investorům se povedlo zvýšit kapitál a aktuálně se náramky prodávají nejen na jeho stránkách, ale i dalších 100 obchodech po celé Georgii.

I když je Hillyer přesvědčen o stále se zvětšujícím potenciálu svých náramků, zůstává věrný své práci. Věří, že podnikání mu pomáhá v tom vidět svět i ze strany svých klientů. 

Hillyer není jediný, kdo takto podniká. Je součástí skupiny podnikatelů na částečný úvazek. Investováním alespoň 10 % z jejich času, a pokud je to možné, také jejich peněz, mohou vytvořit úspěšný byznys. Jsou to zkrátka 10% podnikatelé.

3 principy 10% podnikání

Chcete do svého vlastního byznysu jít, ale nechcete riskovat opuštění jistoty v podobě stávající práce? Připojte se k stále se rozrůstající skupině částečných podnikatelů. K úspěchu je třeba však dodržet těchto principů:

Vyberte si oblast, jenž patří mezi vaše silné stránky nebo koníčky

Vaše podnikání by vás mělo naplňovat, bavit a rozvíjet váš život. Proto si vyberte oblast, v níž vynikáte nebo vás opravdu zajímá. Jedině tak se nestane vlastní značka otravnou prací navíc, ale vydělávajícím koníčkem.

Nalezení volného času je o přerozdělení hodnot

Nový byznys neznamená není o nekonečných hodinách strávených prací. Správným naplánováním stačí opravdu jen 10% vašeho času! Navíc, pokud budete dělat to, co vás opravdu baví, sami si budete vyhrazovat více volného času pro váš nový projekt.

Denní práce je stále na prvním místě

Vaše stálé zaměstnání je pořád number 1., respektujte hranici mezi svým podnikáním a hlavní prací. Nevyužívejte zdroje pro své vlastní projekty, buďte loajální ke svým zaměstnavatelům i kolegům, tito lidé se mohou stát vašimi zákazníky, partnery nebo dokonce investory.

Láká vás 10% podnikání? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.