Vyberte možnost Stránka

Přemýšlíte, jak zhodnotit své úspory? Investujte do zlata!

Přemýšlíte, jak zhodnotit své úspory? Investujte do zlata!
Rate this post


Zlato jako investiční komodita? V době ekonomické krize jednoznačně správná volba! Vysvětlíme vám proč.

Peníze by neměly ležet ladem. Pod polštářem ani na účtu s minimálním úrokem. Přitom existují způsoby, jak je zhodnotit.

Obsah článku

Využijte inflace ke svému prospěchu

Řítí se na nás inflace. To samo o sobě rozhodně není dobrá zpráva. Je s ní totiž spojeno znehodnocení peněz. Některé ceny již rostou (a porostou) a jiné zase klesají. Zdražují služby i zboží. Existují ovšem komodity, které si svou cenu zuby nehty drží. Jako například zlato. I z tohoto důvodu investice do tohoto drahého kovu v době ekonomické krize patří mezi jednu z nejjistějších.

Investice do nemovitostí? Máte našetřené miliony?

Máte-li nastřádáno pár milionů, zřejmě zvažujete investice do nemovitostí. Ekonomové a finanční poradci si jsou jisti, že z dlouhodobého hlediska se vyplatí pořízení v podstatě jakékoliv nemovitosti. Je téměř jistotou, že v horizontu několika let bude její hodnota vyšší než ta nákupní. Problémem ovšem u většiny investorů bývá výše našetřených úspor.

Nehýříte miliony? Investujte do zlata!

Je totiž hodně takových, kteří nehýří miliony, nýbrž úsporami v řádu několika statisíců korun. A právě pro ně je zlato v mnoha ohledech ideální. Ne ani tak zlato v hrdle či ve špercích, i když ani to není k zahození, jako spíše zlato investiční v podobě zlatých mincí a slitků té nejvyšší ryzosti. Ty k nám dováží a prodává specializovaný prodejce sídlící v pražském Obecním domě.

Prodáte i nakoupíte

V Obecním domě v Praze zlato prodáte i nakoupíte. Na stránkách zlate-mince.cz se navíc průběžně aktualizují velmi proměnlivé ceny zlata. Ty momentálně rozhodně nejsou přemrštěné. A jejich koupě je na rozdíl od nemovitostí oproštěna od DPH. Zadejte si do vyhledavače slovní spojení „investiční zlato“ a srovnejte si ceny inzerujících firem s prémiovou nabídkou tradičního prodejce na www.zlate-mince.cz. Nákupem zlatých cihliček zkrátka rozhodně neproděláte.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.