Vyberte možnost Stránka

Vousáčovi Vánoce aneb Čím potěšit své blízké s plnovousem?

Vousáčovi Vánoce aneb Čím potěšit své blízké s plnovousem?
Rate this post
!AdSense – before contentMáte ve svém blízkém okolí nějakého vousáče? Pak mu udělejte radost něčím, co jeho vousatý styl pozvedne zase na vyšší level. Dáme vám 5 skvělých tipů, kterým uděláte každému muži s vousy radost, a to nefalšovanou!

Trenky, ponožky, bačkory – to je klasická trojice, kterou muži pod stromečkem najdou rok co rok. Není to už trochu trapas?

Poradíme vám, co udělá vousáčům bez rozdílů délky vousu radost! 

Kdo nemá pořádný plnovous, nemůže vědět, jak obtížně se s knírem pije latéčko nebo jí sendvič. Aby polední pauza nezničila dlouho budovanou image, chce to pár pomocníků.

Obsah článku

Hvězdná pětka

Kartáč/hřeben na vousy

Skvěle udrží správný a upravený tvar vousu doma i v práci. Nepostradatelná věc pro denní údržbu plnovousu. Z velké nabídky doporučujeme vybrat spíše kartáč než hřeben, ale je to na vašem uvážení. Přece jen vy znáte konkrétního vousáče nejlépe. 

hreben-na-vousy

Nůžky na vousy

Nikdo bez nůžek na vousy nemá svůj vzhled plně pod kontrolou. Sem tam se vždy najde místo, které nepěkně trčí a kazí tak celkový styl vousu. Perfektně ostré a přesné nůžky problém rychle vyřeší.

nuzky-na-vousy

Mýdlo na vousy

Když už se při jídle nebo pití stane nějaká ta pohroma, nic se neděje. Mýdlo na vousy společně s kartáčem (dvojice k nezaplacení) napraví vzniklé škody do několika minut.

mydlo-na-vousy-muzskystyl

Výživa pro vousy

Ne každý chlap se může pyšnit hustým vousem. Pakliže máte ve svém okolí vousáče, jehož vous připomíná spíše vypelíchanou kočku, daruj pěstící péči na vousy. V nabídce je spoustu přípravků (olej na vousy), které zajistí zdravý růst plnovousu a jeho přirozený lesk.

olej-na-plnovous

Pro neokoukaný styl vousů

Váš známý vousáč chce vyčnívat v davu vousáčů? Pak mu pořiďte trendy novinku – šperky do vousů jsou pro ty, co mají módní osobnost natolik silnou, aby tento výstřední a sofistikovaný způsob zdobení unesli. To ale není jediná možnost, jak ozdobit hezky rostlý plnovous!

sperky-do-vousu-008

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.