Vyberte stránku

Když vás honí mlsná, dejte si třeba olivu!

Když vás honí mlsná, dejte si třeba olivu!
Hodnocení

Když někoho honí mlsná, může to znamenat mnoho věcí. O správném dodržování vyváženého jídelníčku se však na tomto místě zmiňovat nechceme! Možná ba právě naopak. Mlsnou můžete zahnat všelijakými sladkostmi, čokoládami, cukrovinkami, koláčky, anebo třeba dobrou kávou, kterou si výjimečně osladíte. To vás ale musí honit bába mlsná, která si libuje ve sladkých chutích. Co když vás ale přepadne neutuchající chuť na něco slaného, kyselého či hořkého? Čím zaženete chuť a zbavíte se nepříjemného nutkání?

Mlsání ze Španělska

Někdo to rád horké, jiný zase kyselé, dalo by se poupravit známé rčení. Co ale ve chvíli, když dobře víte, že máte chuť třeba na španělské delikatesy, mezi něž se dají zařadit kvalitní olivy, anebo plody moře? Je to jednoduché, prostě si je nakoupíte teď a přikoupíte ještě do zásoby. Umožní vám to například BMC Brno, společnost, která se specializuje na dovážení španělských vín i dalších k vínu skvěle se hodících pochutin. Najít ji můžete jednoduše pomocí odkazu www.bmcbrno.cz. A pak hned směle nakupovat a užívat si v klidu domova chutě středomoří!

K vínu třeba olivu

Otevřít si večer k televizi víno, to není žádný hřích. Je-li správně vychlazené a zvolíme-li k němu správnou pochutinu na zobání, chuťové buňky můžou začít slavit a jásat. Španělská vína jsou známá svojí lahodnou chutí i dochutí a rozhodně po nich nehrozí bolehlav, protože jsou vyráběna s úctou k tradicím i s úctou k samotnému vinnému moku. A tak se nemusíte obávat ranního vstávání do práce, ani nepříjemného pocitu, který se může dostavit po špatně vyrobeném víně. A dát si k vínu zelenou či černou olivu, která dozrávala ve španělském olivovém háji na ostrém slunci, to je teprve chuťový orgasmus. Vyzkoušejte to třeba hned, anebo až vás bude honit ta zlá bába mlsná!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!