Vyberte stránku

Rezidenční projekty v Praze

Rezidenční projekty v Praze

Co si pod tímto pojmem představit? Dalo by se říci, že se jedná o luxusní bydlení pro náročné s nadstandardním vybavením. Z tohoto hlediska se může zdát, že pořízení těchto bytů bude mimořádně finančně nákladné. Opak je pravdou. Rezidenční projekty v Praze jsou cenově dostupné pro každého.

Rezidenční projekty v Praze

Proč jsou tolik vyhledávané? Jednoznačně za to vděčí atraktivním pražským lokalitám, v nichž se nacházejí. Rezidenční projekty naleznete na Vinohradech, Malvazinkách, Karlíně, v samotném centru Prahy atd. Díky bydlení na tzv. dobré adrese si můžete dopřát klidnou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností. Za zmínku též stojí fakt, že tyto bytové domy jsou situovány vždy jen pár metrů od stanice městské hromadné dopravy. U většiny z nich je rovněž zajištěn dostatek parkovacích míst.

Rezidenční projekty v Praze

Rezidenční projekty v Praze

Rezidenční projekty jsou in

Rezidenční projekty v Praze vsází na historicky cenné budovy, jež byly citlivě zrekonstruovány. Důraz kladený na detail, aby bylo zachováno maximum původních architektonických prvků, je znám doslova na každém kroku. Pozornost je rovněž věnována i společenským prostorám. Byty samy o sobě nabízejí velice komfortní bydlení bez ohledu na jejich velikost. Ve většině z nich se totiž nacházejí přes 4 m vysoké stropy, které se dají účelně využít.

Nepřeberná nabídka

Rezidenční projekty jsou zaměřeny nejen na početné rodiny, nýbrž také na studenty a seniory, pro něž jsou připraveny startovací byty. Kompletní nabídku naleznete na stránkách www.psn.cz, kde si každý jistě vybere. Studentovi přijde jako to pravé byt 1+kk se společnými prostorami, jenž je alternativou k hotelovému stylu bydlení. Mladá rodina uvítá 2+kk ve vnitrobloku s dětským hřištěm. Ti nejnáročnější volí 3+kk s možností odkupu části pochozí střechy pro nádherný výhled na pražské Vinohrady.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.