Vyberte stránku

Přesuňte se se svoji cyklistickou vášní do interiéru

Přesuňte se se svoji cyklistickou vášní do interiéru

Stovky a tisíce kilometrů najetých za právě uplynulou sezónu nám přinesly mnoho nových zážitků a vzpomínek. Jízdy na kole se ale nemusíte vzdát ani v zimě, jen při ní budete na místě. Spinning vás udrží v kondici a na jaře se vrátíte do sedla bez sebemenších problémů. Bavit ale bude i ty, co cyklosportu nikdy nepodlehli.

Kolo je přítel

Někdy ani netušíme, jak moc jsme si přes léto zlepšili kondičku a jak si naše tělo zvyklo na zátěž při pohybu. Když zavládne podzimní počasí, je nám až líto se těžce vydřené formy vzdát a tak hledáme možnosti, jak si ji udržet co nejdéle. Oblíbený je funkční trénink, který protáhne a posílí všechny svalové partie, různé druhy core a posilovacího cvičení a také spinning, který spojuje pohyb a hudbu. Lekce na spinneru, jak se statickému kolu říká, vede za doprovodu dynamické hudby instruktorka, která si vymýšlí různé choreografie a sestavy. Celou dobu trvání lekce tak sice budete cvičit, ale bude vás to bavit a po skončení půjdete domů unavení a šťastní zároveň.

Zábava s hudbou

Aby sport fungoval, musí vás bavit. Spinning je zajímavý pro muže i ženy všech věkových kategorií právě díky hudbě a tak si ho často zamilují i ti, kteří by na jízdní kolo běžně nikdy nesedli. Kalorie při spinningu pálíte velmi rychle, téměř podobnou rychlostí jako na běžkách, dokonce víc než při aerobicu. Procvičíte a posílíte při něm všechny problémové partie – nohy, zadek, břicho i paže. Instruktorka ví, jak z vás i ostatních na spinningových lekcí dostat co nejvíc a tak můžete počítat s tím, že se při lekci pořádně zapotíte, ale i pobavíte. Oblíbenost tohoto sportu způsobila jeho rozšíření po celé republice, na nejvyšší úrovni je i spinning v Brně. Pokud si stále nejste jistí, přijďte si vyzkoušet lekci zdarma a sami uvidíte, zda je spinning pro vás to pravé. Pokud náhodou ne, nevěště hlavu, připravena je i posilovna v Brně a další možné sporty, abyste si mohli vybrat ten pravý přesně pro sebe.

Pokud máte aktivitu, která vás baví a děláte ji s radostí, je jasné, že u ní vydržíte. Proto se vyplatí dát šanci i těm sportům, o kterých si myslíte, že vás nemají čím oslovit. Třeba budete překvapeni, kterému z nich nakonec podlehnete.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.