Vyberte možnost Stránka

MS v hokeji bude bez Hadamczika!

MS v hokeji bude bez Hadamczika!
Rate this post
!AdSense – before contentHokejovou scénou se šíří zpráva o rezignaci hokejového trenéra české reprezentace Aloise Hadamczika, na kterého se v posledních dnech valila kritika snad ze všech stran. Svou nespokojenost dávali najevo nejen fanoušci českého hokeje, ale i samotní hráči.

6. místo českého týmu na Olympijských hrách v Sochi bylo pro české hokejové fanoušky už poslední kapkou v trpělivosti s trenérem Hadamczikem. Ten tlak veřejnosti nevydržel a rozhodl se odstoupit. Svou rezignaci ohlásil ve vysílání rádia Orion, kde poskytoval rozhovor.

Rychlá náhrada za Hadamczika

Výkonný výbor ČSLH musí najít za Hadamczika náhradu, a to poměrně rychle. Situace by měla být vyřešená co nejdříve, aby se mohli hráči i trenér soustředit na nadcházející MS v hokeji 2014.

 

MS v hokeji 2014

Již 78. mistrovství světa v hokeji se bude hrát tento rok v Bělorusku. Kde jsou připravené dvě multifunkční haly Minsk a Čižovka. Šampionát odstartuje 9.5.2014 a český tým čeká první zápas hned první den s našimi slovenskými sousedy. V dalších zápasech se utkají se Švédy a Kanadou. Náš tým tedy nebude mít nijak lehký začátek.

Hned na začátek těžký boj

Českou reprezentaci nečeká žádná procházka růžovým sadem, ale naopak těžký boj s těmi nejlepšími, a to hned na začátku. Český fanoušek se tak může těšit na opravdový adrenalin hned první den hokejového mistrovství.

 

MS v hokeji – aktuality, novinky, program…

V případě, že chcete mít absolutní přehled o MS v hokeji, pak si nenechte ujít informační portál o hokejovém šapionátu 2014 v Minsku. Dočtete se o aktuálním přípravách na mistrovství, zjistíte zajímavosti a projít si už můžete i celý program zápasů MS v hokeji.

Hokejový portál www.ms-v-hokeji.cz vás udrží v naprosté informovanosti. Zajímavé články, rozpis zápasů i tabulka skupin. Buďte připravený na Mistrovství světa v hokeji 2014.

Fanděte české reprezentaci!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.