Vyberte možnost Stránka

K popukání – Psi si užívají větru během jízdy autem!

K popukání – Psi si užívají větru během jízdy autem!
Rate this post
!AdSense – before contentMáte-li psího mazlíčka, pak jistě víte, jak se při jízdě autem třese na to, aby mohl hlavu vystrčit k okénka. Pokud mu to dovolíte, čeká vás asi nejvtipnější pohled!

Proč si psi tolik užívají vítr během jízdy autem?

Vědci se domnívají, že to má co dočinění s jejich vynikajícím čichem. Psi na tento smysl spoléhají více, než na kterýkoliv jiný. Pokud se tedy řítí autem, čich jim dává tolik informací o okolním světě (“Ááá, právě jsme projeli kolem motorestu…).

Prohlédněte si také, jak vtipně vypadají psi pod vodou!

Psi si užívají větru během jízdy autem!

vitr-12 vitr-11 vitr-10 vitr-9 vitr-8 vitr-7 vitr-6 vitr-5 vitr-4 vitr-3 vitr-2 vitr-1

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.