Vyberte možnost Stránka

Jak vylepšit svojí zahradu?

Jak vylepšit svojí zahradu?
Rate this post
!AdSense – before contentMáte pocit, že vaše zahrada je neútulná, přeplněná, nudná? Poradíme vám, jak vylepšit svou zahradu!

Každý člověk chce mít zahradu, která mu bude dělat radost! Patřete mezi spokojeného majitele zahrady i vy! Aby vaše zahrada vypadala vždy skvěle, je třeba mít kvalitní zahradní stroje a nářadí. Nesmí vám chybět zahradní traktor, sekačka na trávu, štípače dřeva, ale třeba i motorová pila.

 

Co dělat, když…

 

zahradě chybí styl?

Zahrada, která nemá žádný styl potřebuje sjednocení, které jí můžete dát různými způsoby. Nejdříve je však nutné se zamyslet, co od své zahrady očekáváte? Chcete místo, které vám dodá klid a novou energii? Nebo toužíte po prostoru, kde si můžete užít pohybu a aktivní zábavy? Chcete stvořit místo podobné botanické zahradě? Své potřeby vtiskněte do vzhledu zahrady.

 

zahrada neposkytuje soukromí?

Pokud bojujete s nedostatkem prostoru, který je skryt očím zvědavců, pak se nabízí hned několik řešení. Nový plot, živý plot z dřevin nebo zahradní altánek poskytnou tolik potřebné soukromí.

Náš tip: Máte rádi grilovačky s přáteli a máte moderní gril? Na klasické opékání špekáčků jsou ale stejně nejlepší opékací vidlice, tak jak je pamatujeme z dětství u babičky.

zahrada nemá žádnou závidění hodnou výstřednost?

V případě, že toužíte po obdivu svých sousedů, pak je třeba dodat své zahradě na originalitě. Může to být fontány, bazén, živá socha z okrasného stromku, sluneční hodiny.

 

zahrada barevně neladí?

Nepromyšlené nákupy květin mohou způsobit, že zahrada se stane barevně nesladěná, na první pohled až chaotická, což může způsobit nepříjemné pocity. Proto si promyslete jaké květiny spolu budou barevně i stylově ladit a teprve až poté nakupujte.

 

zahrada neposkytuje dostatek místa k sezení?

Pokud při odsunutí židle hrozí, že spadnete do záhonu s ředkvičkami, je třeba s tím něco dělat. Zahradní altán se vyrábí v různých velikostech, tak aby si vybral každý majitel zahrady, té velké i malé.

 

zahrada nemá celoročně zajímavý objekt?

Většina majitelů se snaží o to, aby byla zahrada krásná především v letních obdobích, ale co v zimě? Zahrada přece nemusí být jen zasněžený nezajímavý prostor před domem. Zahradní domky dodávají každé zahradě na působivosti. Lze je ovšem využít i jako úložný prostor pro zahradní techniku i nářadí, ale i mnoho dalšího!

Čím vylepšíte svou zahradu vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.