Vyberte možnost Stránka

UEFA EURO 2016 – Toto je o vášni k fotbalu bez ohledu na věk

UEFA EURO 2016 – Toto je o vášni k fotbalu bez ohledu na věk
Rate this post
!AdSense – before contentAutomobilka Hyundai jako oficiální sponzor UEFA EURO 2016 ví, že vášeň k fotbalu pochází z opravdových fanoušků a to bez ohledu na věk.

První video “Přichází Euro 2016”, které bylo vypuštěno na začátku turnaje dosáhlo více než 33 milionů shlédnutí na YouTube. Druhé video “Čekání” je online už od 1. června.

Video zobrazuje mladou dívku a dlouholetého životního fanouška, který jede sledovat zápas v Hyundai automobilu a je zaseklý v zácpě. Super hvězda jako Cristiano Ronaldo zdržuje zápas dokud nedorazí opravdoví fanoušci.

Video můžete shlédnout níže:

Pro UEFA EURO 2016 je Hyundai Fan Park online střediskem, kde opravdoví fanoušci mají přistup k různým hrám, novinkám a soutěžím. Například soutěž o výhru automobilu Hyundai i20, soutěž probíhá od 1. června do 10. července.

Hyundai Fan Park naleznete pouze ve 2 zemích v Evropě. První je ve Velké Británi a druhý v České Republice. Více o českém Fan Parku, který je v Praze zde.

V průběhu celého turnaje bude Hyundai poskytovat více než 350 vozidel, které budou pomáhat s transportem na utkání delegátům, personálu UEFA, rozhodčím, mediím, security a VIP hostům.

Digital Fan Park: euro2016.hyundai.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.