Vyberte možnost Stránka

Dárek k výročí pro vaši ženu

Dárek k výročí pro vaši ženu
Rate this post

 

Výročí je velmi důležitá věc. Zapomenete-li na něj, máte problém. Doporučujeme výročí řešit s velkou časovou rezervou, dárky na poslední chvíli málokdy u vaší polovičky uspějí. Potěšte svou drahou a dopřejte jí nezapomenutelné výročí. 

Květina je dobrý začátek

Každá žena miluje květiny. Mužům často připadá investice do květin, především potom do těch řezaných, jako zbytečná. Jen málokterý si už ale uvědomí, jak moc jsou květiny krásné a jak moc dokážou potěšit. Nemusí se jednat o pugety se stovkami růží. Ba naopak. Méně je někdy více. Proto jedna růže dokáže mnohdy potěšit více než obrovská kytice.

Druh květiny byste měli vybírat podle toho, jaké má vaše milá v oblibě. Růže jsou věčné, možná má ale třeba daleko raději vznešené orchideje, něžné tulipány nebo veselé slunečnice. Pokud si nejste jistí, raději se poptejte kamarádek. Jeden malý detail ale ženu naprosto dostane. Zkuste si vzpomenout, případně dohledat na fotkách, jaké květiny měla v kytici ve svatební den. Zaručujeme vám, že z takové kytice roztaje štěstím.

Příjemná atmosféra

Když se řekne příjemná atmosféra, většině se vybaví romantická večeře v drahé restauraci, víno a svíčky. Pravdou ale je, že příjemná atmosféra vlastně může vypadat úplně jinak. Především potom po letech společného manželství. Co pro jednou udělat něco, co vám připadá jako samozřejmost? Uklidit byt, umýt nádobí, které od rána čeká ve dřezu, vynést koš, poslat děti k babičce a uvařit něco dobrého. Věřte, že srdce každé ženy zapláče od radosti.

Šperk přesně podle jejího gusta

V předchozích odstavcích jsme tak trochu chtěli demonstrovat to, že za některé věci není třeba příliš utrácet. To se ale netýká bodu posledního ─ samotného dárku k výročí. Právě tady je na místě nešetřit. Jistě si své ženy vážíte, a i přes všechny neshody jste rád, že problémy i radosti zvládáte společně.

U šperků je to jednoduché. Ve všech případech ale stejně rozhodují preference. To, jaký kousek by se jí mohl líbit snadno odhalí její šperkovnice. Nebo také maminka či sestra. Nejenže s jejich radou na 99 % vyberete ten ideální šperk, ještě budete vypadat jako spořádaný a svědomitý manžel. Co se trendů týče, hitem posledních let je bezesporu bílé zlato nebo ušlechtilá platina. Chcete-li darovat ženě opravdu kvalitní šperky, vybírejte z těchto materiálů.

Ptáte se, kam za kvalitními šperky? Napovíme vám. Dílna sídlí v Brně, pobočky ale najdete i v Praze, Ostravě nebo Bratislavě. Jejich prsteny jste mohli vidět u Patrika Hezuckého nebo na svatbě Jirky Krále. Heslo zní “Ty nejlepší prsteny jsou z lásky”. Odpovědí je BISAKU. Doporučujeme navštívit web nebo sledovat jejich instagram, kde pravidelně přispívají svými dokonalými kousky.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!