Vyberte možnost Stránka

Aerotaxi

Aerotaxi

Dopravit se z jednoho místa na druhé rychle a bez cizí společnosti? To je opravdu sen každého z nás, převážně však obchodních partnerů, kteří se musí neustále pohybovat po Evropě několikrát do měsíce. V takovém případě jistě oceníte, když nebudete muset čekat v kolonách a užijete si příjemnou a klidnou cestu, při které vás nikdo nebude vyrušovat.

Proč cestovat právě aerotaxi?

Aerotaxi vrtulník je perfektní možnost přepravy, která se přizpůsobí vám, nikoli obráceně. Pro lety bývá nejčastěji využíván vrtulník Robinson r44, je-li vás více, jsou připraveny i menší letadla.

  • Žádné kolony – pokud si pro přepravu vyberete aerotaxi, nemusíte čekat v žádných ranních kolonách, na semaforech nebo na zastávce autobusů. Aerotaxi Praha každému svému klientovi zajistí všechny zmiňované body bez zbytečných komplikací.
  • Čas – nemusíte se přizpůsobovat času, který je pevně stanovený, vše se řídí podle vašich potřeb a plánů, takže čas, který si pro odlet určíte se vám plně přizpůsobí.
  • Odbavení – cestování turistickým letadlem přináší několik nevýhod, jednou z nich je čekání na letišti minimálně 2 hodiny před odletem. Tento čas je věnován odbavení, jestliže však budete cestovat s aerotaxi, budete na letištích odbaveni přednostně, takže si můžete v klidu přispat nebo zajistit povinnosti, které potřebujete.
  • Mám zpoždění – pokud na letiště nedorazíte včas, letadlo vám nikdy neodletí. Stačí zavolat a domluvit čas, kdy se dostavíte.

Vyplatí se mi soukromě letět aerotaxi?

Let vrtulníkem aerotaxi je zcela pro každého, tedy i pro vaši soukromou cestu, musíte však zvážit, jestli se vám soukromá cesta finančně vyplatí. Jestliže jste se ze dne na den dozvěděli, že potřebujete někam odcestovat, určitě se vám vyplatí vybrat si aerotaxi, neboť nákup letenky na poslední chvíli je drahá záležitost. Časově se vám aerotaxi vyplatí pokaždé, když se někam potřebujete dostat včas, nebudete totiž zdržování zdlouhavým přestupováním, celou cestu zvládnete v jednom vrtulníku.

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.