Vyberte možnost Stránka

Regály do spíže: Vybírejte maximálně obezřetně

Regály do spíže: Vybírejte maximálně obezřetně
Rate this post

 

 

Spíž se řadí mezi místnost, v nichž se bezesporu zapotřebí mít maximální pořádek. Jestliže potřebujete jakékoli potraviny použít, měli byste je mít po ruce. Nákup skříní do spíže je hodně netradiční a neustálé otevírání dveří by bylo maximálně kontraproduktivní. Proto se vyplatí vsadit na kvalitní regálový systém. Na trhu existuje spousta různých regálů. Zvolit ty správné nemusí být nijak složité. Podle čeho se orientovat? Na to se zaměříme v následujících řádcích.

Bezšroubový systém složení

V první řadě se zaměřte na jednoduchost složení regálového systému. Moderní sestavy jsou dnes řešené tak, že si je složíte bez jakéhokoli nářadí a nástrojů. Budete potřebovat pouze návod a vlastní ruce. Zapomenout můžete také na jakoukoli sílu. Všechno je jednoduché a rychlé.

Maximální nosnost

I tady byste měli být obezřetní. Je pravda, že regály do spíže nemusejí unést nějaké těžké nálože materiálu. Přesto se vyplatí, když jsou koncipovány tak, aby unesly nějaké těžší potraviny. Mnohdy máte také ve spíži plné lahve, jež něco váží. Většinou dokážou moderní kovové regály unést v rozmezí od 200 do 250 kilogramů. Kov je navíc maximálně pevný, takže se není třeba bát nějakých deformací nebo toho, že by se regály zbortily. Veškeré komponenty do sebe navíc naprosto perfektně padnou. Jednotlivé police v regálových systémech si lze variabilně řadit tak, aby se do nich vlezly požadované věci.

Elegantní vzhled a cena

Design moderních kovových regálů je moc hezký. Jejich povrch je opatřen práškovou barvou. Volit lze hned z několika různých zajímavých odstínů. Záleží na vás, které se vám domů hodí. Ceny jednoduchých regálů začínají pod 1000 korunami. U složitějších systémů se samozřejmě dostanete o něco výše. Přesto s žádnými extrémními výdaji nepočítejte.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.