Vyberte možnost Stránka

Kožené tašky jsou radost i starost. Jak se o ně správně starat?

Kožené tašky jsou radost i starost. Jak se o ně správně starat?
Rate this post

Kůže patří k přírodním materiálům, které snad nikdy nevyjdou z módy. Pokud se však obáváte toho, že byste za kožené tašky nebo kožené pásky musely utrácet každý měsíc, protože by se vám vlivem nesprávné údržby nenávratně poškozovaly, prozraďme si několik univerzálních tipů, jak o ně pečovat. Protože kožené doplňky vám mohou vydržet dlouhé roky. Jen k nim přistupujte správně a řádně.

Trend, který nikdy nevyjde z módy

Když se podíváme na kožené tašky, zjistíme, že tady byly, jsou a pravděpodobně i budou. Na tom se ostatně shodují i módní stylisté a návrháři, kteří kožené módní doplňky neustále přidávají do vytvořených outfitů. Upozorňují však, že za tento nestárnoucí módní trend nemusíte utrácet každý měsíc miliony, ale stačí vám jedno – správná péče a údržba.

Pokud jste si takovou koženou tašku pořídili, možná se ptáte, jak konkrétně se o tento trend tedy starat, aby vám skutečně vydržela roky. Ostatně predikce k tomu taková kožená taška zkrátka a dobře má.

Jak koženou tašku vyčistit?

Přijde vám, že je vaše kožená taška vlivem každodenního používání poměrně špinavá? Máte pocit, že vyžaduje druhý dech? Nemusíte chodit do galanterie a pořizovat nějaké speciální prostředky pro čištění kůže, ale stačí vám bohatě to, co se vám ukrývá v komodě nebo lednici. Tedy, v tomto případě v lednici. Vajíčka, respektive vaječný bílek je totiž přesně to, co navrátí kožené tašce život.

Pokud se na kabelce nachází nějaké fleky, bohatě vám postačí mýdlová voda, která prakticky nic nestojí. Jen je důležité, abyste po vyschnutí tašky doplněk naolejovali nebo potřeli dobrým krémem, aby nedošlo k jejímu popraskání.

Kůže jako materiál je živá a pod tíhou vlhkosti se napíná, rozpíná a následně také praská.

Dokonalé spojení

Pořídili jste si koženou tašku? Pak vaše kroky budou putovat do obchodu s obutím, protože právě kožené boty jsou to, co vám nesmí dále chybět. Tvoří totiž nestárnoucí kombinaci, která se vám jen tak neokouká. Tím si můžete být jistí.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.