Vyberte možnost Stránka

Fitness pomůcky pro podporu hubnutí

Fitness pomůcky pro podporu hubnutí
Rate this post
!AdSense – before contentDnes bych se rád věnoval tomu, jak pomocí různých zajímavých pomůcek docílit snížení tuku v těle. Nezapomínejte, že se jedná pouze o podpůrné pomůcky, tudíž ta hlavní práce stejně zbude na Vás.

Co zajímavého si tedy pořídit k rychlejšímu zchození váhy?

Sauna oblek

Na první místo bych určitě zařadil sauna oblek, který se začíná stávat čím dál tím více populárním jak mezi sportovci, tak i v řadách běžných lidí. Jak již název napovídá, tato pomůcka využívá výhod sauny. Tento oblek je neprodyšný a díky tomu tělesné teplo neuniká pryč, ale zůstává uvnitř, čímž se efektivněji spalují kalorie. Osobně jsem vyzkoušel 2 druhy sauna obleků. Jeden byl od značky Everlast a druhý od Bad Boye. U obou jsem pociťoval, že dochází ke výšení pocení na mém těle. Mezi hlavní kritéria při výběru těchto produktů určitě patří cena. Sauna oblek od Bad Boye je vyroben z kvalitnějšího materiálu a proto je cena trochu větší než u stejného produktu od firmy Everlast. Každopádně pokud se rozhodnete pořídit si jeden ze zmiňovaných sauna obleků, určitě neuděláte chybu.

Hubnoucí pás

Mezi další pomůcky lez zařadit velmi oblíbený hubnoucí pás. Jedná se o možnou variantu oproti sauna obleku. Tento hubnoucí pás se specializuje na oblast břicha a obepíná celý trup těla. Je vyroben z vysoce kvalitního neoprenového materiálu se zapínáním na suchý zip. Opět zde dochází k větší intenzitě pocení a to právě v oblasti břicha. Díky tomu dochází k urychlení spalování tuků a vyrýsování břišních svalů. Nezapomínejte ovšem, že tuk se odbourává postupně z celého těla, tudíž čekat, že při aerobní aktivitě s tímto pásem budete mít „pekáč buchet“ je trochu utopická myšlenka. Ovšem zařazením tohoto pásu do své tréninkové jednotky nejenže získáte možnost vyvést svůj trénink ze stereotypu, ale i dopomůžete k jeho zkvalitnění.

 

Tajný tip:

Závěrem bych Vás rád upozornil na jednu perličku a to je hubnoucí pás s magnety. Jedná se o stejný produkt se stejným efektem jako je klasický hubnoucí pás, ale navíc jsou zde umístěny magnety, které způsobují masážní efekt. Určitě stojí za vyzkoušení.

Tak toto bylo pár rad jak udělat svůj redukční trénink zajímavější. Nezapomínejte ovšem na to, co jsem uváděl hned na začátku příspěvku. Jedná se pouze o pomocníky, takže stejně je to všechno pouze a jen o vás jak se k tomu postavíte.

Makejte na sobě a výsledky se časem určitě dostaví.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.