Vyberte možnost Stránka

Jakou barvu zvolit pro kabát pánský, abyste byli trendy po celou sezónu?

Jakou barvu zvolit pro kabát pánský, abyste byli trendy po celou sezónu?
Rate this post

 

Je skvělé, že stále více mužů obléká nejen slušivé bundy, ale i krásné a postavě lichotící kabáty pánské. Hodí se k mnoha příležitostem, a k mnoha jsou také doslova nutností. Pokud vás čeká společenská významná událost, nehodí se jít oblečen v bundě, i když nebude vysloveně sportovní. Pro jaký kabát se ale rozhodnout, aby vám slušel a měli jste jistotu, že v něm budete IN nejen pár týdnů či měsíců po nákupu, ale i za rok, za dva?

Je pro vás přijatelnější černá, tmavě šedá nebo námořnická modrá?

Než se budete dívat na kabáty pánské, pečlivě zvolte, jakou barvu upřednostníte. Tím se vám možnost výběru hezky zúží. Aktuálně jsou trendy světle šedé, béžové, camel barvy kabáty, také kabáty kárované nebo s kapucí. Je však třeba myslet na to, že zanedlouho už nebudou tak trendy. Evergreenem a klasikou jsou kabáty v barvě jako černá, tmavě šedá, tmavě modrá. Vybrat tu správnou barvu si můžete muž světlý i tmavý.

Jaký střih a délku zvolit?

Pánové, jež mají postavu do tvaru „V“, si mohou dovolit jakýkoli střih kabátu. Vypasovaný však jejich „véčková“ záda a útlý pas zvýrazní. Pánové, kteří mají rovnou postavu, nebo mají nadváhu a jejich bříško je vypouklé, jej více schovají v kabátě rovném. I ten může být mírně vypasovaný a způsobeným rozšířením v ramenou postavu opticky formovat.

Co se týče délky, hezky vypadá jakýkoli kabát, ovšem praktický je model délkově sahající pod zadek, nebo do půlky stehen. Bude vám tepleji v zimě i při větrném počasí.

Dvouřadé kabáty jsou slušivé, ovšem když si zvolíte klasický kabát se třemi knoflíky v jedné řadě, budete vědět, že máte zase typ, který nikdy nebude nemoderní. To stejné platí i o modelech s kapucí nebo zdobení klop či ozdobným prošíváním. V jednoduchosti je síla a nadčasovost. Oživení nebo změnu vám přinese šála nebo rukavice, čepice.

Pro ty, co chtějí bundy

Potřebujete nejen kabát, ale i bundu? Na stránkách https://modivo.cz/c/panske/obleceni/bundy najdete krásné, hřejivé, kvalitní a slušivé bundy, v jejich velkém množství si zaručeně vyberete, ať už hledáte kousky elegantní, jednoduché, pestré či extravagantní.

Oblékejte se tak, abyste se cítili dobře a oblečení vám slušelo. Základem je vhodná barva, střih a materiál.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.