Vyberte možnost Stránka

Skútr – doprava pro celou rodinu!

Skútr – doprava pro celou rodinu!
Rate this post
!AdSense – before contentMobilní může být celá vaše rodina! Mrkněte, jaké výhody v sobě nese skútr!

Vy, vaše manželka, odrostlé děti a pouze jeden automobil. To je naprosto katastrofální scénář pro všechny členy rodiny. Věčné hádky o to, kdo bude mít právo zajet si tam a tam, v tu a tu dobu. Pokud vás už nebaví zamlouvat si auto snad na měsíc dopředu a i ostatním chcete dopřát možnost být mobilní, pak začněte přemýšlet nad koupí skútru.

 

Obsah článku

Řídit ho může každý!

Skútr vyřeší všechny vaše problémy s dopravou pro vaší rodinu. Manželka i děti si s ním sjedou kam budou potřebovat. Ztroskotává tento nápad na tom, že nikdo z vaší rodiny nemá řidičský průkaz na motorku? Není nutné posílat všechny do motoškoly! Každý, kdo vlastní řidičské oprávnění skupiny B, může skútr bez obav z pokuty řídit.

 

Designová bomba

Skútr není motorka, proto se člověk nemusí bát, že pro svou rodinu pořídí smrtelný stroj. Zároveň si však nikdo nebude stěžovat na pomalou jízdu. Co se designu týká, budou spokojení všichni. Skútry dnešní doby jsou vzhledově vysoce atraktivní, proto si tohoto ‘’miláčka’’ zamiluje každý člen vaší rodiny.

Doporučujeme: V naší redakci vyhrál jednoznačně skútr C5 125 4T! Nechte se i vy zlákat jeho moderním designem a skvělými jízdními vlastnostmi!

Mezi výhody C5 patří velké dvousedadlo, pětiramenná 16ti palcová kola vyrobená z lehkých slitin, uzamykatelný box vepředu, účinný koutoučový brzdný systém na předním i zadním kole. Skútr poskytuje maximální komfort na městských silnicích i rozbitých cestách. Bytelný podvozek a velká kola vydrží i obtížný terén polní cesty.

 

Prověřená značka

Při výběru skútru je důležité volit prověřenou značku, která nabízí špičkovou kvalitu, spokojené zákazníky a dostupné ceny. To vše nabízí skútry Kentoya, které patří řadu let mezi ty nejoblíbenější!

Kentoya – nejnižší možná cena!

Pokud toužíte po skútru značky Kentoya, ale nový model je pro vás stále drahý? Pak se se svým Kentoya snem ještě loučit nemusíte. Řešením mohou být bazar skútry, které lze pořídit za poloviční ceny!

Líbí se vám Kentoya skútry?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.