Vyberte možnost Stránka

Nalijte si podlahu od Epox

Nalijte si podlahu od Epox
Rate this post
!AdSense – before contentZájem o lité podlahy byl dříve především v případě velkých průmyslových hal a pracovních objektů, dnes však není výjimkou využití při rekonstrukcích a stavbách rodinných domů.

Lité nebo-li epoxidové podlahy patří mezi nejoblíbenější svého druhu. Speciální směsi už dávno své pole působnosti neomezují jen na průmyslové a komerční objekty.

Výhodou není jen estetická úprava povrchu betonu, jde o účinnou ochranu před mechanických poškozením. Litou podlahu je možné zhotovit v různých barevných provedeních, které se hodí do prostor kuchyně, koupelny, chodby, kanceláře, posilovny apod.

Lité podlahy přináší řadu možností využití – v interiéru i exteriéru.

Ruční realizace epoxidu spojuje tradiční a vysoce kvalitní řemeslnou práci spolu s moderními materiály. Každý projekt je originál, přizpůsobený danému místu i přáním a představám klienta.

Nechte si nalít podlahu od slovenské firmy Epox, viz liate podlahy cennik

 

Obsah článku

Epoxidová pryskyřice

Nejznámější a tedy i nejvyužívanější jsou lité podlahy na bázi epoxidové pryskyřice, jenž se aplikují v tenké vrstvě (do 5 mm) na již hotový betonový základ. Podklad z betonu musí být dokonale hladký, suchý a rovný, epoxidový nátěr nelze využít jako vyrovnávací vrstvu.

Podle typu pryskyřice získává podlaha určité vlastnosti. Především jde o příjemný povrch na dotek, který perfektně izoluje. Na přání zákazníka může mít například podlaha do garáže antiskluzovou úpravu, jenž je zajištěná křemičitými částmi v pryskyřici. Přidáním antistatického vlákna do směsi vzniká povrch odstraňující nežádoucí elektrostatický náboj.

Povrch z epoxidové pryskyřice je možno různě tónovat a dosáhnout tak barevného sladění s daným prostorem. I přes tenkou vrstvu, odolávají lité podlahy velkému zatížení z pohledu hmotnosti a styku s chemikáliemi.

Téměř žádná údržba!

Značným pozitivem tohoto řešení je bezešvost a pružnost, které překvapí příjemným pocitem při chůzi. Lité podlahy je možné srovnat oblíbeným dřevěným materiálem především, co se tepelných a izolačních vlastností týká. Ovšem na rozdíl od na údržbu náročného dřeva, si plochy z epoxidové pryskyřice poradí s psími  drápky, dětskými hračkami i vylitou vodou. Lité podlahy nevyžadují téměř žádnou údržbu, velice jednoduše se vyčistí pouhým omytím. Na dokonale rovném povrchu se nezachytávají nečistoty, netvoří plísně a bakterie se nemají, kde udržet.

Epoxidová směs je hypoalergenní, odolná a lehce udržovatelná. 

Všechny výhody řešení

– dlouhá životnost

– snadná údržba – nevadí vlhkost, nedrží se bakterie ani plísně, nulový odpad, otěruvzdornost

– příjemný materiál na dotek

– tenká vrstva snese velké zatížení

– unikátní design, možnost výběru z bohaté škály barev

 

Realizace od slovenské společnosti Epox

Bratislavská firma Epox se zabývá realizací litých podlah na bázi epoxidové pryskyřice a cementu. Nabízené řešení jsou velmi kvalitní, vhodné do průmyslových prostorů i domácnosti. Před každou spolupráci je možno sjednat bezplatnou prohlídku prostoru a konzultaci.

Nová priemyselna podlaha do garaze bude schůdná už 24 hodin po realizaci! Zjistěte všechny potřebné informace na www.epox.sk

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.