Vyberte možnost Stránka

Nejlepší letní pneu 185/60 R14 H pro rok 2015 podle ADAC – Continental ContiPremiumContact 5

Nejlepší letní pneu 185/60 R14 H pro rok 2015 podle ADAC – Continental ContiPremiumContact 5
Rate this post
!AdSense – before contentJe to tak, pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 patří i letos k nejlepším letním pneumatikám, které můžete obout na svá auta. Vůbec nejlepších výsledků dosáhly Continental ContiPremiumContact v hodnocení jízdy na mokré vozovce a hlučnosti provozu pneumatik.

Obsah článku

První místo na mokré vozovce

Skvělé jízdní vlastnosti pneumatik Continental (všeobecně) na mokré vozovce nejsou žádnou novinkou. Není tedy zase takovým překvapením, že se letní pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 umístily v této oblasti na 1. místě (přilnavost, brzdná dráha, odvádění vody od vozovky).

Odhalte tajemství úspěchu pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5

Na jízdní vlastnosti na mokré vozovce by řidiči v České republice měli brát velký ohled, vždyť Praha je 9. nejdeštivějším hlavním městem Evropy (měřeno počtem deštivých dnů) a zároveň hlavním městem s 9. největším výskytem bouřek. Jízda na mokré vozovce vždy představuje riziko a žádá si zvýšenou opatrnost, proč si tedy k bezpečnému cestování na „mokru“ nepomoci kvalitními pneumatikami?

Špička i na „suchu“

Výše uvedené hodnocení však neznamená, že by se pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 hodily pouze na mokrou vozovku. Tyto pneumatiky dosahují skvělých jízdních vlastností na suchém povrchu, kdy se i v této disciplíně řadí mezi to nejlepší na trhu.

Hodnocení letních pneumatik 185/60 R14 H v posledním testu ADAC

continental-3

Zdroj: www.adac.de

Continental ContiPremiumContact 5 vykazují o stupeň nižší hlučnost provozu

Co jistě potěší řidiče vozů jezdících na pneumatikách s označením 185/60 R14 H jsou skvělý jízdní komfort těchto pneumatik, včetně nízké úrovně hluku jízdy, a to ať už jde o hluk venkovní či vnitřní. V této kategorii obdržely všechny ostatní pneumatiky s celkovým hodnocením „dobry“ o stupeň horší známku.

 

Investujte do kvalitních pneumatik, kupte si ContinentalPremiumContact 5

Pokud tedy vlastníte vůz jezdící na pneumatikách s označením 185/60 R14 H (např. vozy Fiat Punto, Mazda 2, Seat Ibiza, Volkswagen Polo, Škoda Fabia, Renault Clio), určitě při přezouvání na letní pneumatiky zvolte Continental ContiPremiumContact 5. Uvidíte, že investice do těchto kvalitních (a stále cenově dostupných) pneumatik nebudete litovat, právě naopak, budete si užívat každý kilometr jízdy.

Jaké letní pneu nazujete vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.