Vyberte možnost Stránka

Chcete prodloužit životnost vašich stavebních strojů? Přimíchejte jim aditiva do paliv!

Chcete prodloužit životnost vašich stavebních strojů? Přimíchejte jim aditiva do paliv!
Rate this post
!AdSense – before contentPokud jste majitelem půjčovny stavebních strojů, jistě je pro vás na prvním místě jejich funkčnost, výkon a životnost. Je pravda, že řada firem se stavební technikou jsou dnes prodejny, servis a půjčovny stavebních techniky v jednom. S opravou stavebních strojů si tedy bez problému vypořádají samy.

Je tu však jedno velké ALE!

Obsah článku

Opravy stavebních strojů

Každá oprava stavebních strojů stojí čas. A čas zase peníze. Místo toho, aby firma se stavební technikou opravovala stavební stroje svých zákazníků, si také musí vyhradit prostor na opravu těch vlastních. Což ve velké míře případů velmi zdržuje. Jak tyto situace minimalizovat a udržet stavební stroj co nejdéle ve formě?

Aditiva do paliva

Odborníci, výrobci stavebních strojů i zkušení prodejci stavební techniky doporučují starat se o své „stavební pracanty“ jako o vlastní děti. To znamená dopřát jim tu nejlepší možnou péči. Jedním z hlavních způsobů, jak toho dosáhnout, je (stejně jako u dětí) dopřát jim kvalitní výživu. Tou nejlepší možnou volbou jsou motorová aditiva!

Tuning pohonných hmot

Aditiva jsou látky, které se přidávají do jiných látek či směsí s cílem vylepšit jejich vlastnosti. Přidávají se tak i do pohonných hmot. Díky aditivům v palivu má stavební stroj vyšší výkonnost a delší životnost, což vede k jeho snadnější údržbě a lepšímu stavu. A právě o to jde půjčovnám stavebních strojů především.

Přísady do nafty a do benzínu

Jak jsme již nakousli, aditiva do pohonných hmot se dělí nad dvě skupiny – aditiva do nafty a aditiva do benzínu. Konkrétně tyto přísady do paliva zlepšují spalování, čímž dochází ke snížení spotřeby stavebních strojů. Díky protikorozní funkci aditiv je zároveň chráněno palivové čerpadlo před poškozením a udržována čistota vstřikovacích trysek – právě to vede k delší životnosti motoru a celého palivového systému.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.