Vyberte možnost Stránka

Absurdní výrazy sportovců – Zaručeně pobaví!

Absurdní výrazy sportovců – Zaručeně pobaví!
Rate this post
!AdSense – before contentSport je skvělá podívaná, ale mnohdy fotografové zachytí ne příliš lichotivé výrazy hráčů a sportovců.

Podívejte se na nejvtipnější výrazy uznávaných sportovců a hráčů.

12.

sport-5

11.

sport-9

10. 

sport-8

9. 

sport-7

8. 

sport-6

7. 

sport-10

6.

sport-12

5.

sport-3

4.

sport-2

3.

sport-4

2. 

sport-1

1. 

sport-11

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.