Vyberte možnost Stránka

Jak se seznámit? Poradíme vám

Jak se seznámit? Poradíme vám
Rate this post

Také hledáte ženu nebo dívku, se kterou byste se seznámili?

Pokud ano, přinášíme vám hned několik tipů, jak na to. Základem je samozřejmě váš šarm, stejně jako váš vzhled. Pokud vyrážíte do baru, na diskotéku, nebo kamkoliv jinam, nezapomínejte na:

– upravené vlasy
– zastřižené vousy
– čisté nehty

Toho všeho si totiž každá žena všimne jako první. Tak proč ztrácet šance už při prvním dojmu?

Zároveň ale nezapomínejte na zajímavé oblečení. Jdete-li na party, určitě se budou hodit originální trička z bastard.cz. Pokud jde naopak o společenskou událost, jistě víte, že nic nezkazíte dobře padnoucím oblekem, který z vás udělá skutečného elegána.

Dělá vám problém oslovení? Zkuste internet

Pokud patříte do skupiny stydlivějších mužů, rozhodně není třeba zoufat. Je zde ještě druhá možnost, jak se seznámit. A tu najdete na internetu, kde je vám k dispozici univerzální seznamka. Tu lze využít hned dvěma způsoby. Buď zůstanete pasivním uživatelem a necháte se kontaktovat, nebo se stanete doslova lovcem. A jelikož to se od mužů primárně očekává, nebojte se prohlížet profily žen a oslovit takovou, která vám svým vzhledem, vlastnostmi a zájmy doslova padne do oka.

Na internetu lze najít i krátkodobou známost

Je jasné, že většina mužů při hledání partnerky hledí na možnost dlouhodobého vztahu. A podobně to mají i ženy. Vy však můžete jít i jinou cestou. Tu vám nabídne bezpečná erotická seznamka. Jak jistě tušíte, jedná se o možnost seznámení s takovými ženami, které chtějí podobně jako vy vyzkoušet a zažít něco nového. A to jak jinak, než právě v oblasti sexu. Ideální, pokud jste delší dobu sám, nebo pokud jsou intimnosti ve vašem současném partnerském životě doslova na nule.

I zde je postup seznámení stejný – tedy velmi jednoduchý a často velmi rychlý. A to proto, že vy, stejně jako ženy jasně vědí, proč na této seznamce jsou a co hledají.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!