Vyberte možnost Stránka

Vánoční trička – nejlepší dárek pod stromeček

Vánoční trička – nejlepší dárek pod stromeček

Udělejte si veselé Vánoce a darujte pod stromeček vtipné vánoční tričko. Kdy jindy se rozveselit víc, než právě na Štědrý den. Vánoční trička jsou v nbídce pro celou rodinu, takže se s nimi můžete vyfotit u stromečku a poslat fotku jako přání svým známým. Originální a vtipná trička zcela jistě potěší víc, než pletené ponožky od babičky.

Uvidíte letos zlaté prasátko?

Co si budeme povídat. Udržet na Vánoce zlaté prasátko na uzdě dá pěkné sebezapření. Nepodlehnout čerstvě upečené vánočce, voňavému cukroví, chlebíčkům a jiným vánočním dobrotám není nic jednoduchého. Ale copak by to byly za tradice, které se nedodržují! Pro ta prasátka, která to nevydrží a splácají za den co se dá, bude určitě vtipným dárkem pod stromeček toto trefné vánoční tričko.

Vánoční vtipné tričko

Vánoční vtipné tričko

Slib(p)y se mají plnit o Vánocích

Vánoce jsou symbolem klidu, míru, pohody, ale i obžerství, žlučníkových záchvatů a uvízlých kostí v krku.  Takže všeho s mírou, abyste to s tím jídlem nepřehnali 🙂

Vánoční vtipné pánské tričko

Vánoční vtipné pánské tričko

Vtipné tričko jako dárek k Mikuláši

Nevíte, co dát vašemu milému nebo vaší milé k Mikuláši? Dejte jim vtipné mikulášské tričko :-). S tímto tričkem určitě zabodujete na mikulášské párty, budete s ním hvězdou vánočního večírku  nebo v něm doma probudíte ve vaší partnerce skrytou vášeň.

Mikulášské tričko

Mikulášské tričko

Tričko se sobem

Kdo má rád zvířátka a roztomilé motivy, toho určitě potěší vánoční tričko se sobem. Sobíka s nazdobenými parůžky a dárečky můžete zakoupit v pánském, dámském i dětském provedení. Vánoční dárek pro celou rodinu téměř ideální.

Vánoční vtipné tričko

Vánoční vtipné tričko

Kde originální Vánoční trička zakoupit?

E-shop https://www.hobbytriko.cz nabízí široký výběr vánočních triček. Tričko si objednáte jednoduše několika kliky a do 3-5 dní máte tričko doma. Nikde jinde neseženete takový výběr motivů a velikostí. E-shop garantuje kvalitní materiál i potisk a bezproblémovou výměnu velikostí.

Prvotřídní kvalita

Vánoční trička z eshopu www.HobbyTriko.cz jsou vyrobena ze 100% bavlny předního evropského výrobce textilu. Trička jsou potištěna nejmodernější technologií na trhu. Potisk se neloupe, nepraská a je příjemný na dotek. Nejedná se o levné a nekvalitní zažehlovací fólie, ale o opravdový potisk. Firma si zakládá  na kvalitě materiálů a milému a vstřícnému přístupu k zákazníkům. Důkazem toho jsou i kladné recenze zákazníků, kteří se do eshopu rádi vrací. Tak až vám dojdou nápady na dárek pod stromeček, darujte vánoční trička.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.