Vyberte možnost Stránka

Sportovní hodinky využijete s příchodem léta na maximum

Sportovní hodinky využijete s příchodem léta na maximum
Rate this post

Přejete si na léto ještě alespoň něco málo zhubnout? Nebo jste aktivním člověkem, který ve volném čase neumí jen tak sedět a nic nedělat, jste stále v pohybu, je vám vlastní běh, cyklistika nebo třeba posilování? V každém případě se vyplatí v době, kdy můžeme v teplých měsících sportovat takřka kdekoli, mít na ruce sportovní hodinky.

Hodinky s GPS

To, že umí moderní hodinky kde co, protože jsou v nich zabudovány chytré technologie, nepřekvapí už téměř nikoho. Hodinky umí najít rádiový signál, podporují spoustu tréninkových plánů, nebo třeba umožňují telefonování. První revoluční technologií v hodinkách byl ale GPS modul.  Hodinky s GPS si našly okamžitě své příznivce. Bestsellerem mezi modely s GPS jsou např. chytré hodinky GARMIN Fenix 6S PRO GPS, které můžete aktuálně koupit se slevou 23 % z původní ceny. Dá se říci, že se stanou vaším osobním trenérem, který bude efektivně ovládat vaši fyzickou aktivitu.

Pánské sportovní hodinky nemusí mít vzhled nutně brutálně sportovní, který nelze přehlédnout. Kupříkladu tenhle model se hodí i k oblečení ležérnímu i mírně elegantnímu.

Věnujte hodinky své partnerce

Pokud máte manželku nebo přítelkyni, můžete věnovat i jí dámské sportovní hodinky. Budete moci sportovat společně a vždy si porovnat údaje, které po zátěži vykazuje vaše tělo, což je mnohdy velmi zajímavé. Vůbec srovnání ženského a mužského těla je příležitost potvrdit si, že i když jsme stejní, jsme hodně rozdílní.

Se slevou 38 % teď můžete koupit např. model Michael Kors Brandshaw. Na cvičení jsou pak ideální hodinky Baby-G Casio Design BA-112-1AER. Mají funkce jako časovač, LED podsvícení, deník, automatický kalendář, elektronické stopky, časovače, 5 alarmů, funkce NAP a vodotěsnost na úrovní 10 barů…

Podívejte se na webové stránky hodinkovna.cz a vyberte ty správné sportovní hodinky sobě i své milé. Uvidíte, že se vám bude sportovat i celkově aktivně žít mnohem zábavněji.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.