Vyberte možnost Stránka

Značky oblečení, které nezklamou ani v roce 2020

Značky oblečení, které nezklamou ani v roce 2020

V módním světě působí spousta značek, přičemž některé jsou více známé, jiné naopak méně. Pokud si potrpíte na trendovém oblečení, ve kterém vypadáte elegantně a stylově, zřejmě si necháváte záležet i na výběru značek. V následujících řádcích jsme jich pro vás vybrali hned několik. A věřte, že vás rozhodně nezklamou svými novými kolekcemi.

Calvin Klein

Stejnojmenný zakladatel značky byl zastánce minimalismu a barevnosti. Dokonce navrhl několik unikátních, až provokativních kousků, kterými však prorazil do světa. V nabídce najdete pestrou škálu oblečení od džínů přes trička až po spodní prádlo.

Champion

Právě na amerických univerzitách zažívá oblečení Champion obrovský boom. Pod tímto brandem najdete vskutku kvalitní mikiny a tepláky, které nosili sportovci z Michiganské státní univerzity.

Guess

Jestliže hledáte luxusní značku, která nabízí i precizní kousky včetně doplňků, jako jsou hodinky, šperky a parfémy, nadchne vás Guess. Během roku představuje neustále nějaké kolekce, jež nadchnou svou ojedinělostí.

Tommy Hilfiger

Světově uznávaná značka vyznačující se klasickým, pohodlným a sportovním stylem. Přesně tak by se dal charakterizovat Tommy Hilfiger. Pod tímto názvem se skrývají ležérní kolekce nejen pro pány, ale i pro dámy.

Levis

Zapomenout nesmíme ještě na Levis. Jedná se o soukromou oděvní firmu. Patří momentálně mezi největší módní značky na světě. Oblečení Levis se nosí ve všech koutech světa.

Jestliže si chcete koupit nějaké oblečení a obměnit šatník (pánské mikiny, kalhoty, trička a další), určitě nahlédněte do internetového obchodu Alfira.cz. V tomto módním internetovém domě najdete speciální kousky od různých značek, takže si můžete poskládat ojedinělý outfit, a pak v něm vyrazit do města, na nákupy, ale klidně i do práce či na večírek.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.