Vyberte možnost Stránka

Vymakané tělo je obrovskou zbraní! Pokud se chcete cítit silnější, více dřete!

Vymakané tělo je obrovskou zbraní! Pokud se chcete cítit silnější, více dřete!
Rate this post
!AdSense – before contentJděte si v novém roce za svým snem. Tvrdá práce se vám vyplatí. S vymakaným tělem přichází více příležitostí v práci i sexu. Tak se do toho obujte!

Trápí vás depky? V práci málo peněz? V posteli máte dlouho jen kočku čtyřnohou?

Posilovna a nový režim vás z vašich životních průserů vytáhne raz dva.

Nízké sebevědomí často souvisí se vzhledem. Přiznejme si, že móda dokáže mnohé, ale pokud se máte cítit skutečně dobře, chce to zapracovat nejen na pánském šatníku.

Studie ukazují, že dokonalé tělo je platným nástrojem, jak si udělat život spokojenější ve všech směrech.

  • Vysportovanou postavou si zajistíte více sexuálních příležitostí.
  • Díky six-packu na břiše získáte v práci větší respekt a možná tak konečně zaujmete své nadřízené natolik, aby vám nabídli lépe placené místo nebo rovnou přidali.

Jak by mohla vypadat vaše posilovací rutina?

Hezky se na to kouká, že? Vezměte si z tohoto borce příklad a pusťte se do posilování se stejnou vervou! 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.