Vyberte možnost Stránka

4 trendy pánské podzimní a zimní módy, které zatím nikdo nenosí – Buďte první!

4 trendy pánské podzimní a zimní módy, které zatím nikdo nenosí – Buďte první!
!AdSense – before contentZimní a podzimní trendy nejsou tak dobře rozpoznatelné jako v létě.

Většina chlapů bere zimu jako období, kdy jednoduše navlečou klasický kabát, nebo hůře lyžařskou bundu a jdou. Přitom existuje spoustu trendy oblečení, které udělá podzimní i zimní outfit jiný a neotřelý.

Camel coat a bomber jsou hity letoška, my vám ale prozradíme, které módní záležitosti vás odliší, a vy tak budete před svou pánskou konkurencí ne o jeden, ale rovnou o čtyři kroky napřed.

Jaké trendy oblečení z vás udělá na podzim a zimu objekt zájmu snad všech žen? 

Kimonový střih

Kimono nemusí být oblečení jen pro judisty, v módě jde o extravagantnější kousek, nabízející originální styl i příjemné teplo. Kimonový střih můžete využít k formálnějšímu i casual outfitu. Obhlédněte poměrně bohatou nabídku a najděte si si kimono hodící se k vašemu stylu oblékání i osobnosti.

podzimni-obleceni-pro-muze-2

Soustavné módní teorie o tom, že pánové by neměli ukazovat pas, jsou v dnešní době pasé. Foto: Pinterest

Neotřelé (kožené) rukavice

Rukavice nabízí hlavně funkci, pevné držení volantu a příjemné teplo i v těch největších mrazech. Tím to ale končit nemusí, a také že nekončí. Ukažte svůj originální módní postoj a doplňte svůj zimní a podzimní outfit zajímavějším modelem rukavic, který je např. zdobený páskem, má průřezy nebo se odlišuje svým barevným provedením.

kozene-rukavice-panske

I pro muže jsou rukavice v zajímavějších verzích a byla by škoda si jich v obchodech nevšimnout. Nemyslíte? Foto: Pinterest

Pohodlné kvalitní svetry

Pánské dlouhé kardigany

Klasické pánské kardigany mají knoflíky, délku do pasu a jsou k dostání ze slabší i silnější příze. Pakliže se chcete odlišit, sáhněte po kardiganu bez zapínání a v delším provedení. Světlé i tmavé modely vás odliší, navíc si získanou volnost pohybu oblíbíte v rámci svého domácího i “venkovního“ outfitu.

pansky-cardigan-dlouhy

Stylový kousek do pánského šatníku, to je delší kardigan s kapucí, ale bez zapínání. Foto: Pinterest

Výrazná pánská šála

Zachumlat se do dlouhé šály mohou ženy, a stejně tak i muži. Nám si líbí vzor kostky, ale i jednobarevná dlouhá šála dokáže pánský outfit příjemně oživit. Tento hřejivý doplněk by vám neměl chybět. Výhodou je, že si můžete a nemusíte dělat hlavu s vázáním šály.

podzimni-obleceni-pro-muze-3

Nosíte pánské šály? Foto: Pinterest

Dále doporučujeme:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!
Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.