Vyberte možnost Stránka

Kouření – Jak kouřit se stylem?

Kouření – Jak kouřit se stylem?
Rate this post
!AdSense – before contentKouření je vášeň, které se málokdo dokáže vzdát. I když někdo kouření odsuzuje, může to být stylová součást tvé osobnosti. Zjisti, jak kouřit se stylem!

Kouření je pro někoho každodenní siestou, při které si vychutnává chuť a účinky tabáku. Pokud patříš i ty mezi početnou skupinu kuřáků, pak tě jistě bude zajímat, jak kouřit s elegancí a stylem.

Ženy toto umění ovládají s přehledem! Dokáží z kouření cigarety udělat smyslnou show, na kterou se se chytne nejedno pánské oko. Chceš i ty přitáhnout pozornost během kouření? Pak zapřemýšlej, jak ze svého často odsuzovaného potěšení udělat přednost. První věcí, kterou je třeba změnit, je volba zapalovače.

 

Obsah článku

Zapalovač- cesta ke stylovému kouření

Stylový můžeš být už při samotném zapalování cigarety nebo doutníku. Stačí, když si pořídíš originální zapalovač, který jen tak nikdo nemá. Zdá se ti to jako zbytečný ‘’peníz’’? Pak se můžeš se stylovým kouřením rozloučit. Jednobarevné plastové zapalovače jsou k vidění u každého kuřáka, ale kvalitní kovový zapalovač s originálním designem, to už je jiná!

Trocha historie
Kovové zapalovače mají dlouhou historii, v minulosti byly snad v každé kapse. Kouření bylo rozšířené a oblíbené. Díky četnosti používání bylo třeba, aby zapalovače vydržely co nejdéle. Díky tomu byl kov ideální volbou pro výrobu zapalovačů.

Postupem času však přišel plast a jeho lákavá cena. Kapsy se tak zaplnily ‘’umělotinami’’, které už po pár připáleních končily v odpadkových koších.

A tak stejně jako v jiných oblastech, i zde se postupně začalo opět přecházet k původním výrobám, tedy na kov. Kovové zapalovače jsou spojením funkčnosti a stylu. Víte, jaký zapalovač v široké nabídce vybrat?

 

Jaký kovový zapalovač vybrat?

Pořiď si zapalovač s léty prověřeným designem! Značka ZIPPO přináší možnost nákupu replik historických zapalovačů.

Repliky ZIPPO

Nejsou žádné falešné výrobky, jde o originální ZIPPO zapalovače, které velice věrně kopírují vzhled zapalovačů vyráběných v minulosti touto značkou. Vybrat si lze z několika typů ZIPPO replik:

Replica 1935

Tato řada je plná stylových kovových zapalovačů s originálními designy. S originálním vzhledem přichází zapalovač COLLECTIBLE OF THE YEAR.

21752 COLLECTIBLE OF THE YEAR

Replica 1937

Získat styl můžeš i se zapalovačem z řady Replica 1937. Naší redakci se nejvíce líbil zapalovač VINTAGE WITH SLASHES, který zaujmul čistým designem.

VINTAGE WITH SLASHES 28008

Replica 1941

Tato řada zapalovačů uchvátí nevšedními vzhledy a kombinacemi. Nás nejvíce upoutal zapalovač z japonské kolekce s povrchem černý led.

1941 REPLICA 26479

Kde koupit kovové zapalovače?

Doporučujeme internetový obchod Mojezapalovace.cz, kde najdete širokou nabídku zapalovačů ZIPPO v různých a hlavně stylových designech, všechny skladem! Obchod se může pochlubit nejen skvělým zákaznickým přístupem, ale také rychlou dodací lhůtou, zboží je odesláno do 24 hodin.

Jaký zapalovač vybereš?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.