Vyberte možnost Stránka

Důvody, proč užívat kolagen a v jaké formě je nejúčinnější

Důvody, proč užívat kolagen a v jaké formě je nejúčinnější
Rate this post

Ať už sportujete, trávíte celý den v kanceláři nebo jste na nohou, nedostatek kolagenu s přibývajícím věkem trápí každého. Poznáte to podle toho, že vás začnou pobolívat klouby, začnou se vám lámat vlasy a nehty a také si všimnete vrásek. Jak s těmito nepříjemnosti zatočit a udržet si pevné zdraví? Začněte užívat kolagen v podobě výživových doplňků.

Čistá inovace, kterou si zamilujete

A protože je na trhu k dostání spousta doplňků, vsaďte na ty správné, a hlavně účinné. Mezi ty se řadí například výrobky značky Pure rituals, které jsou přírodní, ale hlavně mají až desetkrát lepší vstřebatelnost než ostatní doplňky. Od ostatních výrobků se liší v tom, že se prodávají v tekuté lipozomální formě a ve speciálních lahvičkách vyrobených z fialového skla, které chrání obsah před vnějším prostředím.

Kolagen v lipozomálním provedení

V případě, že vám slovo lipozomální není povědomé, rozhodně se nemáte čeho bát. Právě naopak. Kolagen v takovéto formě je příjemný na užívání a vaše tělo ho mnohem snadněji přijme, než kdyby byl ve formě tabletek. Jednoduše si ho každý den nakapete do nápoje.

Účinky kolagenu na zdraví

Užívejte kolagen na klouby, vlasy, nehty, zuby i kosti. Tělo si jej sice vyrábí samo, ale již před dosažením třicátého věku života jeho produkce rapidně klesá, a je proto vhodné jej začít doplňovat i z jiných zdrojů. Kromě doplňků stravy vsaďte také na poctivé vývary, zelenou listovou zeleninu, vajíčka, mléčné výrobky, banány, kokos – a nezatracujte ani slunečnicový olej.

Buďte na úbytek kolagenu připraveni a začněte ho doplňovat pomocí stravy i v podobě výživových doplňků. Prospějete tak svému zdraví a nebudete mít pocit, že jste čímkoliv limitováni. Nikdo z nás nemládne, ale pokud budete o své zdraví pečovat, stáří vás jen tak nedostihne!

Zdroj obrázku:

ViDI Studio / Shutterstock.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.