Vyberte možnost Stránka

Vtipná trička – pozornost bez práce!

Vtipná trička – pozornost bez práce!
Rate this post
!AdSense – before contentNerad oslovuješ holky jako první? Pak pro tebe máme tip, který ti přivede sexy kočičky rovnou pod nos! Stačí mít to správné oblečení a o pozornost už mít nouzi nebudeš!

Těžko tomu lze věřit, ale opravdu to tak funguje! Dnes už každý chápe, jaký význam má oblečení. Když jde člověk na pohovor, rande, do školy, do práce… Všechny situace si vyžadují různé oblečení.

Oblečení by mělo člověka vystihovat a dávat mu jistý osobní šarm, který přiláká! Je jasné, že oblečení musí dobře sedět a člověku by v něm mělo být příjemně. Ale pohodlní není to jediné, co je důležité!

Ať se člověk pohne kamkoliv, narazí na lidi. A není se čemu divit, přece jen už nás je 7 miliard. A není třeba dodávat, že vyniknout v takové ohromné mase lidí není nic snadného!

 

Člověk by neměl zapadnout do davu!

Zvláště, pokud chce sbalit nějakou tu roštěnku. Hezký holky nechtějí toho neznámého kluka v rohu, ale hvězdu večírku! Přemýšlej! I když nejsi týpek, který dokáže upoutat pozornost jen tak, přesto můžeš být tím, který si pozornosti bude užívat. Stačí do svého šatníku zařadit vtipná trička s potiskem.

Konečně je tu balení bez rizika!

Správně zvolené tričko ti sežene luxusní babu během pár minut. Všechna práce s balením bude udělaná za tebe! Tričko získá pozornost i rozesměje. Dva nejtěžší kroky balení jsou hotové bez jakéhokoliv rizika odmítnutí!

vtip-1

Kde koupit vtipné oblečení?

Nákup tohoto oblečení není nic časově náročného, stačí mrknout na nabídku internetového obchodu Trikonator.cz mrknout do kategorie trička s nápisem a vybrat tričko, které bude lovit nádherné holky za tebe!

Najdeš zde opravdu širokou nabídku vtipných triček s různými motivy. Libí se ti trička ze seriálů nebo jsi příznivcem vtipného potisku nebo nápisu? Všechny formy humoru můžeš najít na tričkách nabídky Trikator.cz

vtip

Které tričko zvolíš ty?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.