Vyberte možnost Stránka

Vozy Jaguar a Land Rover

Vozy Jaguar a Land Rover
Rate this post
!AdSense – before contentLuxus a komfort to jsou vozy Jaguar a Land Rover. Poznejte tyto automobilové značky blíž v našem článku!

Luxusní automobil je snem každého muže a a snad i nejedné ženy. Je mnoho luxusních značek vozů, ale značka Jaguar nebo Land Rover vyniká mezi všemi!

 

Jaguar

Značka Jaguar je známá vozy sportovního a elegantního vzhledu zároveň, který je doplněný navíc skvělým designem uvnitř a výkonem pod kapotou. Vozy Jaguar v sobě snoubí moderní luxus a inovativní technologie.

Jaguar XJ Luxury

Luxusní sedan ohromí každého, kdo usedne za volant. Tento model Jaguara je skvělým společníkem pro dlouhé i kratší cesty. Oslnit může především 8rychlostní elektronická automatická převodovka, vyhřívaná zrcátka, panoramatická střecha nebo 3paprskový volant potažený kůží a mnoho mnoho dalšího.

jaguar

Land Rover

Automobily Land Rover jsou známé především svou skvělou ovladatelností a svou vhodností k životu ve městě i na venkově. Elegantní design v sobě skrývá skvělé jízdní vlastnosti i naprostý komfort interiéru.

Land Rover Discovery 4 Armoured

Vozidlo, které vás ochrání i proti výbušninám a střelbě, je vhodné v případě chtíče absolutního pocitu bezpečí. Kromě diskrétního pancéřování je auto vybaveno pohonem 5.0L LR-V8 s atmosférickým sáním. Automobil má moderní design, který zapadne v městském prostředí i na venkově. Jeho společnost oceníte kdekoli a kdykoliv.

 

Range Rover

Luxusní automobily značky Range Rover, který kombinuje elegantní a jednoduchý vzhled. Spolehlivý společník pro cestování disponuje čistým stylem interiéru si zamiluje snad každý. Kromě skvělého designu nabízí také silný výkon a bezpečí a komfort.

Range Rover Sport

Nový přírůstek do skupiny Range Roverů přichází s vyspělými technologiemi, skvělým designem a skvělými jízdními vlastnostmi. Poznejte snad nejvíce dynamický vůz této řady.

rover

Vybrali jste si z těchto “mazlíčků“?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.