Vyberte možnost Stránka

Špičková kvalita s novou řadou Panasonic OLED TV

Špičková kvalita s novou řadou Panasonic OLED TV
Rate this post

 

Na trhu si dnes můžete vybírat z nepřeberného množství televizí. Pokud ale chcete tu nejlepší, která v sobě snoubí skvělý obraz, ohromující kvalitu zvuku a umělou inteligencí, tak je tady Panasonic JZ2000. Její 4K OLED displej vás vtáhne do děje hned při prvním zapnutí. Televizor disponuje pokročilou technologií HDR a spolupracuje s chytrým procesorem HCX Pro AI, který dokonale analyzuje obraz a doladí přesnost barev, kontrast a čistotu podle toho, na co se zrovna díváte.

A aby byl váš zážitek ještě silnější, používá televize zabudované prémiové reproduktory značky Technics podporující Dolby Atmos®, které umocní váš dojem z domácí podívané pomocí prostorového zvuku. Udělejte si na zimu radost a pořiďte si televizi Panasonic JZ2000, kterou budete milovat vy i celá vaše rodina!

Panasonic TX-65J2000E pořídíte za 86 990 Kč

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.