Vyberte možnost Stránka

Proč se vyplatí při střelbě používat pistolový laser

Proč se vyplatí při střelbě používat pistolový laser
Rate this post

Ať už se sportovní střelbou teprve začínáte, nebo už patříte mezi zkušenější střelce, vždy se hodí mít po ruce pistolový laser. Toto drobné zařízení vám totiž při střelbě může výrazně pomoct. Jak přesně a po jakém modelu můžete sáhnout?

S laserem budete střílet mnohem rychleji

Pokud je vaším cílem rychlá a pohotová střelba, bude se vám pistolový laser hodit. Jakmile si jej totiž zapnete, stačí, když budete sledovat dobře viditelný paprsek. Pokud máte laser správně nastřelený, výsledkem bude střelba jako od ostříleného střelce.

Vyzkoušejte nové lasery Holosun LS111

Na začátku tohoto roku představil Holosun pistolové lasery, které nahrazují starší modely. Jedná se o lasery LS111, které lze zakoupit ve všech vlnových délkách. To znamená v zelené, červené a infračervené barvě světla.

Pokud patříte mezi náročnější uživatele, možná vás více zaujmou titanové modely LE111 v řadě Holosun Elite, které se pyšní tím nejlepším a nejodolnějším provedením. Standardní řada nabízí provedení z odolného polymeru.

Můžete se těšit i na příslušenství

Součástí balení je kromě samotného pistolového laseru také bohaté příslušenství v podobě klíče pro instalaci, klíče pro korekci horizontální a vertikální osy a držáku baterie CR1/3N.

Holosun dále přidává i dva praktické aplikátory pro tekutou závlačku a vazelínu pro zvýšení odolnosti těchto šroubů vůči vodě.

Více informací ze světa sportovní a jiné střelby najdete na www.holosun.cz.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!






Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.