Vyberte možnost Stránka

Probuďte draka ve své káře – Turbodmychadlo zařídí, aby vás řízení zase bavilo!

Probuďte draka ve své káře – Turbodmychadlo zařídí, aby vás řízení zase bavilo!
Rate this post
!AdSense – before contentAutem jezdíte dnes a denně – do práce, pro děti do školy, na schůzky i nákupy. Zkrátka řízení už dávno není o té vášni, která vám vibrovala v krvi, kdykoliv jste usedli za volant? Napravte to!

Dáme vám dáme tip, jak ve své (staré) káře probudit draka, který vám vrátí skvělý pocit z řízení auta. 

O co jde? O součástku, která má vlastně velmi jednoduchou konstrukci, dokáže ale mnoho. Turbodmychadlo je turbína a kompresor (obojí najdete na společné hřídeli).

Náš tip: Nezapomeňte si pořídit také příslušenství ke kompresoru.

Oživit staré nebo koupit nové? Dá se obojí

Turbo je konstruováno tak, aby zvládlo vyvinout hodně vysoké otáčky. Není se čemu divit, že se právě díky tomu postupem času opotřebuje a rázem je po adrenalinu. Ať šlapete na plyn, jak jen to jde, v lepším případě dojede alespoň do toho servisu, v tom horším ani to ne. Co dělat? Možností je nové turbo, nebo repas toho starého.

V každém případě se obraťte na profesionály z turbiny.cz

Na turbodmychadlu se dá opravit téměř jakákoliv závada

Firma Turbiny.cz je na trhu už nějaký ten pátek, možná vám tak budeme představovat to, co už sami dobře znáte. Nicméně pro ty, kteří ještě nákup nebo opravu turba prozatím neřešili, tu máme doporučení, za kterým si stojíme.

Bez velkého okecávání – u specialistů z turbiny.cz dostanete vysokou kvalitu služeb, v porovnání s konkurencí hodně dobrou cenu a velké zkušenosti.

V nabídce najdete zboží předních výrobců turbodmychadel (Garrett, Borg Warner Turbo System, IHI, Mitsubishi, Holset, Schwitzer, Toyota…). Součástí nabídky jsou rovněž polotovary, náhradní díly turbodmychadel a opravné sady (ložiska, těsnění, hřídele apod.)

turbiny-2

Dlouhá léta v oboru znamenají pro zákazníky e-shopu turbiny.cz jediné – záruku opravení téměř jakékoliv závady na turbu užitkového i osobního vozu. Foto: Turbiny.cz

turbiny-3

Nová turbodmychadla najdete v e-shopu skladem, díky tomu je možné vybrané turbo expedovat na vaši adresu okamžitě. Foto: Turbiny.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.