Vyberte možnost Stránka

Připravte pro ni kouzelnou dovolenou

Připravte pro ni kouzelnou dovolenou

Letní prázdniny zmizely v nenávratnu a pomalu přichází podzim. Stále je ještě čas na to zažít v letošním roce neopakovatelnou dovolenou ve dvou. Překvapte svou drahou polovičku a vemte ji na výlet. Garantujeme, že vy i ona budete nadšeni!

Užít si chvíle jen ve dvou na pár dní si odpočívat vedle milované osoby je vždy příjemné. Překvapte vaši partnerku a vyberte pobyt, kde si společně nerušeně můžete užívat jeden druhého. 

Božský relax ve Wellness Hotelu Boží oko

Wellness Hotel Boží Oko najdete ve typickém jihočeském statku ve stylu selského baroka. Uvnitř hotelu si můžete vychutnat luxus, kvalitní design a perfektní služby. Ne nadarmo je hotel jedním z nejoblíbenějších míst pro pořádání svateb široko daleko. Ale nejen svatby a líbánky se mohou v hotelu oslavit. Odpočívá se tu prostě božsky. Přijeďte se přesvědčit!

Maximální romantika v Hotelu Maximus Resort

Hotel Brno Maximus Resort najdete na břehu brněnské přehrady. Místo je ideální pro chvilkový únik z města a nebo třeba pro týdenní pobyt. Místní wellness vás přesvědčí  tom, že není kam spěchat. Vychutnejte si společně návštěvu saunového světa, spa a nebo masáž. Pokoje jsou luxusně zařízené a respektují pravidla Feng Shui. A snídani vám přinesou rovnou do postele. Z hotelu Maximus Resort se vám nebude chtít vracet se domů.

Mariánské lázně jsou pro lásku stvořené

Mariánské lázně s minerálními prameny, kolonádou a výstavními domy se staly romantickou kulisou pro nejeden vztah. Pokud se i vy chcete nechat unést místním prostředím a třeba i udělat něco pro vaše zdraví, doporučujeme navštívit  Chateau Monty SPA Resort. V tomto malebném zámečku budete mít celé město jako na dlani. Secesní interiéry a luxusní vybavení pokojů vás nechají zapomenout na každodenní starosti jako mávnutím kouzelného proutku. A místní wellness procedury jsou prověřené desetiletími.

Nenechte si ujít ani jedinou příležitost, kdy můžete dokázat své lásce, jak moc vám na ní záleží. Pobyt ve dvou je zážitkem, na který se nezapomíná, tak nezapomeňte rezervovat ten váš včas.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!