Vyberte možnost Stránka

Přepněte si váš oblíbený Bazoš do tmavého režimu

Přepněte si váš oblíbený Bazoš do tmavého režimu
Rate this post

Máte rádi, když je možné přepnout webové stránky, které často používáte a trávíte u nich spoustu hodin týdně do tmavého režimu? Není divu. Je to mnohem pohodlnější pro naše oči a zdraví. Pokud používáte oblíbený inzertní server Bazos.cz, nebo Bazos.sk, vězte, že i tady je již možnost přepnutí do dark mode, jak tmavý režim také nazýváme.

Snadné nastavení pro každého uživatele

Skvělé je, že i když nejste přímo technický typ, s internetem si příliš netykáte a nemáte rádi nastavování ledasčeho, co máte zažito v krvi, nastavit si tmavý režim určitě zvládnete. Postačí, když sjedete dolů na patičku hlavní stránky Bazos.cz nebo Bazos.sk i polský Bazos.pl, a jedním kliknutím přepnete tmavý motiv. Klikem na „Vypnuto“ jej přepnete do zapnutého stavu.

Lze tak učinit i druhým způsobem, a to při přihlašování se na váš profil na Bazošu. Nad kolonkami pro vyplnění e-mailu a telefonu opět najdete Tmavý motiv: vypnuto. Když kliknete na „Vypnuto“, přepne se do funkčního, tmavého režimu.

Pokud budete kdykoli v budoucnu chtít použít klasický režim, stačí jej jen opět přepnout.

Proč používat tmavý režim

Jak již jsme zmínili, tmavý režim nám pomáhá šetřit oči, které nejsou bílou stránkou počítače nebo obrazovkou telefonu tolik namáhány. Tmavý režim používá stále více webů, zaznamenat jste jej mohli např. i na při používání sociálních sítí. Tmavé grafické zobrazení dnes ale prakticky umožňují všechny moderní operační systémy. Pokud jste se o to zatím nezajímali, budete překvapeni, kde všude jej najdete.

Nejde jen o pohodlí pro naše oči a zlepšení zdraví. Díky dark mode ušetříte energii, což oceníte zvláště u mobilních telefonů, pokud nemáte možnost si jej aktuálně dobít a chcete šetřit baterii.

Nezbývá, než se vydat na stránku bazos.cz a jedním klikem si přepnout bílý režim na dark mode.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.