Vyberte možnost Stránka

Fotopasti s cloudem jsou mnohem jednodušší. Jaké jsou jejich další výhody?

Fotopasti s cloudem jsou mnohem jednodušší. Jaké jsou jejich další výhody?
Rate this post

Vybraní výrobci fotopastí ke svým modelům poskytují i speciální cloudové úložiště. Víte, co přesně to znamená a jaké výhody se s tím pojí? To vám prozradíme v tomto článku.

ScoutGuard nabízí cloud Molnus

V loňském roce předvedl výrobce fotopastí ScoutGuard cloudové úložiště, které pojmenoval Molnus. Charakterizuje jej přitom logo ve tvaru usmívajícího se mráčku. Prostřednictvím cloudu lze velmi jednoduše nastavit fotopast a užívat si i dalších výhod.

Cloud se postará o stabilní služby

Pokud si pořídíte fotopast s cloudem, můžete se těšit především na stabilní a bezproblémové služby. Nebudete totiž muset řešit případné problémy na straně poskytovatele e-mailových služeb.

Pomocí cloudu zároveň budete moct jednoduše měnit nastavení fotopasti na dálku, prohlížet si galerii pořízených snímků nebo si v dané chvíli vyžádat aktuální fotografii. Cloud vám zkrátka maximálně zjednoduší život.

Velkou předností fotopastí s cloudem je dále skutečnost, že se ke cloudu můžete připojit kdykoliv a odkudkoliv. Nejste vázaní pouze na jedno místo či jeden počítač, a proto se můžete připojit kdekoliv tam, kde máte internetové připojení. To znamená doma, na chatě, nebo třeba na dovolené v zahraničí.

Jakou fotopast s cloudem zvolit?

Pokud vás možnost cloudového úložiště zaujala, můžete zvážit pořízení fotopasti, která jej podporuje. U výrobce ScoutGuard se například jedná o model MG984, který se obecně těší velké oblibě. Fotopast totiž patří mezi absolutní špičku na trhu, bez problémů funguje a její provoz je díky cloudu maximálně jednoduchý a pohodlný.

 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.