Vyberte možnost Stránka

Pánské obleky Giorgio nosí muži rádi, nikoliv s odporem

Pánské obleky Giorgio nosí muži rádi, nikoliv s odporem

Na tom, že muž v dobře padnoucím obleku působí sebevědomě, úspěšně a vyrovnaně, se asi shodneme všichni. Uvědomují si to i sami pánové, přesto mnozí z nich obleky nosit nechtějí. Cítí se v nich nepříjemně, připadají si v nich příliš upjatě, nejsou ve své kůži. Přitom za tohle všechno může jediné – špatně vybraný oblek.

Vybírat pánské obleky je nesnadný úkol. Mnohé manželky, přítelkyně či maminky by to jistě potvrdily. Pánové si je často berou s sebou, protože chtějí pomoct s výběrem, a mnohdy jde o zábavu na celé odpoledne. I když, o moc velké zábavě řeč být nemůže, celý proces výběru by se dal popsat spíš jako utrpení, a to pro obě zúčastněné strany. Plzeňské dámy jsou naštěstí vysvobozeny.

Přijďte si do Plzně konečně vybrat správný oblek

V Plzni má dvě kamenné prodejny značka Giorgio Fashion, která nabízí nejen prodej obleků, ale také šití obleků na míru. Díky tomu si u nich vybere opravdu každý. Mají velikosti 46 i 68. Nezaskočí je muž vysoký 170 cm, ale ani 200 m. Atypická postava také není problémem, protože pokud opravdu žádný oblek z nabídky nesedí, vždycky je tu možnost nechat ho ušít na míru. Přímo na pobočce si vyberete látku, personál si zapíše vaše míry a oblek budete mít do 3 týdnů doma bez příplatku.

Prodej obleků Plzeň je pro mnohé muže i ženy záchranou. Zákazník přijde, šikovný personál hned poradí, co by sedělo jeho postavě, vyzkouší pár obleků a mnohdy zjistí, že se v nich cítí doopravdy dobře. Najednou si dokáže představit, jak bude v tomto obleku trávit celý den v kanceláři či jak v něm půjde na svatbu. Čím to je?

Dobrý materiál, správná velikost, a hlavně moderní střih

Obleky od Giorgio Fashion by se daly označit za luxusní pánské obleky, i když ceny jsou oproti luxusním značkám výrazně níž. Kdo čeká, že si koupí oblek za dva tisíce, bude zklamaný. Mnozí zákazníci však neváhají zaplatit víc, když na vlastní kůži vidí a cítí ten rozdíl mezi obyčejným a prémiovým oblekem.

Základem je výběr správné velikosti. Oblek nesmí plandat, ani být příliš těsný. S tím ostatně souvisí i střih. Široké oblekové kalhoty jsou už dávno pasé, dnes se nosí užší nohavice. Ne tak úzké, aby připomínaly legíny, ale užší než dříve. Mezi vysokými a hubenými muži je také velmi oblíbený slim fit střih. Nudnou černou střídá šedá s jemnými proužky či tmavě modrá. Barev a vzorů je na výběr spousta, brzy poznáte, že není černá jako černá. Materiál obleků Giorgio je však vždy totožný. Šijí se z vlny superwool 150 (96 % superwool, 4 % elastan). Tento materiál je nemačkavý, lehký a prodyšný. Těžkým sakům, ve kterých se muži dříve jen potili, tedy dávno odzvonilo. V prodejně Giorgio Fashion si snadno vyberete i oblek na léto.

Oblek se stane vaší druhou kůží

I ti největší odpůrci obleků se v prodejnách Giorgio Fashion mění v elegantní muže a vůbec jim to nevadí. Dobře vybraný oblek se stane jejich druhou kůží, ať už jde o business oblek, smoking nebo oblek na svatbu. Nevíte, jaký je mezi nimi rozdíl? Na každou událost se hodí trochu jiný model, a to i volbou látky. U značky Giorgio Fashion se však dá vybrat i tak, aby byl oblek univerzální. Mnoho českých mužů si vybírá první oblek, když začnou chodit do tanečních, druhý na svatbu a třetí tehdy, když přiberou a do toho svatebního už se nevejdou.

Jestli je váš přístup stejný, máte hned o důvod více koupit opravdu kvalitní oblek. V plzeňských prodejnách Giorgio Fashion ho dostanete. Kromě své značky prodává i obleky značek Jamel Fashion, Piere Simon či Repablo. Budete-li chtít, doplní váš oblek také vestou, košilí, neviditelným trikem, obuví či kapesníčkem do klopy. Dokonalý formální outfit vymyslí pro každého nezávisle na postavě.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.