Vyberte stránku

Obývací stěna v čistě pánském stylu – Čtěte, jak ladit? Jak vybrat? + TIP na prověřeného prodejce

Hodnocení

Neumíte si představit svůj čistě pánský obývák bez pohodlné pohovky? Pohodlí ovšem nelze dosáhnout jen přes kožený gauč, váš pánský bejvák se neobejde bez obývací stěny – vždyť právě ona je tu pro umístění televize, HI-FI soustavy i oblíbené knihy.

Čtěte, jaká obývací stěna je ta pravá právě pro vaše bydlení. Zaměřili jsme se na jednoduché kousky, které nabízí funkci i design zároveň. 

Chlapi dlouhodobě oceňují funkční minimalismus

Že je v jednoduchosti krása, ví muži mnohem lépe než ženy. Ať se zeptám kohokoliv, víceméně každý zástupce drsného pohlaví je pro čistý vzhled bez zbytečností, který nabízí praktické používání.

I vás baví čisté linie, moderní design s jasnou funkcí? Pak si přijdete v našich tipech na své. 

Jak sladit obývací stěnu se zbytkem obývacího pokoje?

Má-li vaše nová obývací stěna ladila ke zbytku nábytku v obýváku, chce to se zaměřit na tyto aspekty:

  • Jednotný styl 

Vybavení starého obýváku novou stěnou může být oříšek. I když chcete dát tomuto pokoji novou tvář, pořád by mělo jít o ten stejný styl. V praxi to znamená, že si rustikální zařízení obýváku nemůže rozumět s designově extravagantní stěnou. Aby bylo vám (i každé ženské návštěvě) v pánském obýváku dobře, je nutné držet se jednoho stylu. Výsledek pak bude zaručeně skvělý a plně obyvatelný!

obyvaci-stena-pro-muze-1

Moderní obývací stěna Canes švestka-černý lesk může působit lehce studeně, zjemnění lze dosáhnout vhodnými doplňky. Foto: Nabytek-forliving.cz

ČTĚTE TAKÉ: Pánská ložnice pro kvalitní spánek i sex!

obyvaci-stena-pro-muze-2

Při výběru barvy nesázejte jen na aktuální trendy bydlení, nejlepší je dát na svůj pocit. Obývací stěna Verin 5 je v nabídce v několika barevných provedeních. Foto: Nabytek-forliving.cz

  • Rozměry

Dejte si pozor, aby vaše pohovka nepůsobila opticky robustněji než obývací stěna – platí to i naopak. Ideální je, aby byl gauč užší oproti stěně cca o půl metru na každé straně. Vážně, pokud nevychytáte rozměry, bude nepoměr pohovky a stěny do obýváku vypadat velmi nelichotivě.

”Váš pánský obývák by měl mít pouze jeden výrazný prvek. ”

obyvaci-stena-pro-muze-3

I přes všeobecně známý fakt, že muži preferují tmavé barvy, vám vyhovuje opak? Obývací stěna Life ve stylu white lux vás jistě upoutá svým netradičním provedením. Foto: Nabytek-forliving.cz

obyvaci-stena-pro-muze-4

Hledáte obývací stěnu s dostatkem místa k uložení knih, DVD, důležitých papírů? Pak mrkněte na obývací stěnu Cama II. Foto: Nabytek-forliving.cz

  • Materiál, tvar, barva

V tomto bodu se lehce vrátíme k odstavci o držení se jednotného stylu. Příliš mnoho tvarů, barev a materiálů není ta správná cesta k dokonalému pánskému bejváku. Co se materiálů, barev a tvarů týče, přírodní si rozumí s přírodním, kulaté s kulatým a v barvách jde hlavně o váš pocit. Vybrat můžete jak barevný kontrast, tak i tón v tónu.

obyvaci-stena-pro-muze-5

”Něco jiného” přináší do vašeho obývacího pokoje regálová obývací stěna OK-8. Jak se vám líbí lehký italský styl? Foto: Nabytek-forliving.cz

”S obývací stěnou je to jako se ženou, tu pravou poznáte, až když ji vidíte na vlastní oči.”

Proto se podívejte do opravdu bohaté nabídky stěn do obýváku u prodejce Nabytek-forliving.cz. Kromě skvělých cen a moderního zboží, mě osobně zaujalo také to, že je možné si vybrat jednotlivé části stěny i samostatně a složit si tak stěnu přesně podle sebe.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!