Vyberte možnost Stránka

Obývací stěna v čistě pánském stylu – Čtěte, jak ladit? Jak vybrat? + TIP na prověřeného prodejce

Neumíte si představit svůj čistě pánský obývák bez pohodlné pohovky? Pohodlí ovšem nelze dosáhnout jen přes kožený gauč, váš pánský bejvák se neobejde bez obývací stěny – vždyť právě ona je tu pro umístění televize, HI-FI soustavy i oblíbené knihy.

Čtěte, jaká obývací stěna je ta pravá právě pro vaše bydlení. Zaměřili jsme se na jednoduché kousky, které nabízí funkci i design zároveň. 

Chlapi dlouhodobě oceňují funkční minimalismus

Že je v jednoduchosti krása, ví muži mnohem lépe než ženy. Ať se zeptám kohokoliv, víceméně každý zástupce drsného pohlaví je pro čistý vzhled bez zbytečností, který nabízí praktické používání.

I vás baví čisté linie, moderní design s jasnou funkcí? Pak si přijdete v našich tipech na své. 

Jak sladit obývací stěnu se zbytkem obývacího pokoje?

Má-li vaše nová obývací stěna ladila ke zbytku nábytku v obýváku, chce to se zaměřit na tyto aspekty:

  • Jednotný styl 

Vybavení starého obýváku novou stěnou může být oříšek. I když chcete dát tomuto pokoji novou tvář, pořád by mělo jít o ten stejný styl. V praxi to znamená, že si rustikální zařízení obýváku nemůže rozumět s designově extravagantní stěnou. Aby bylo vám (i každé ženské návštěvě) v pánském obýváku dobře, je nutné držet se jednoho stylu. Výsledek pak bude zaručeně skvělý a plně obyvatelný!

obyvaci-stena-pro-muze-1

Moderní obývací stěna Canes švestka-černý lesk může působit lehce studeně, zjemnění lze dosáhnout vhodnými doplňky. Foto: Nabytek-forliving.cz

ČTĚTE TAKÉ: Pánská ložnice pro kvalitní spánek i sex!

obyvaci-stena-pro-muze-2

Při výběru barvy nesázejte jen na aktuální trendy bydlení, nejlepší je dát na svůj pocit. Obývací stěna Verin 5 je v nabídce v několika barevných provedeních. Foto: Nabytek-forliving.cz

  • Rozměry

Dejte si pozor, aby vaše pohovka nepůsobila opticky robustněji než obývací stěna – platí to i naopak. Ideální je, aby byl gauč užší oproti stěně cca o půl metru na každé straně. Vážně, pokud nevychytáte rozměry, bude nepoměr pohovky a stěny do obýváku vypadat velmi nelichotivě.

“Váš pánský obývák by měl mít pouze jeden výrazný prvek. “

obyvaci-stena-pro-muze-3

I přes všeobecně známý fakt, že muži preferují tmavé barvy, vám vyhovuje opak? Obývací stěna Life ve stylu white lux vás jistě upoutá svým netradičním provedením. Foto: Nabytek-forliving.cz

obyvaci-stena-pro-muze-4

Hledáte obývací stěnu s dostatkem místa k uložení knih, DVD, důležitých papírů? Pak mrkněte na obývací stěnu Cama II. Foto: Nabytek-forliving.cz

  • Materiál, tvar, barva

V tomto bodu se lehce vrátíme k odstavci o držení se jednotného stylu. Příliš mnoho tvarů, barev a materiálů není ta správná cesta k dokonalému pánskému bejváku. Co se materiálů, barev a tvarů týče, přírodní si rozumí s přírodním, kulaté s kulatým a v barvách jde hlavně o váš pocit. Vybrat můžete jak barevný kontrast, tak i tón v tónu.

obyvaci-stena-pro-muze-5

“Něco jiného“ přináší do vašeho obývacího pokoje regálová obývací stěna OK-8. Jak se vám líbí lehký italský styl? Foto: Nabytek-forliving.cz

“S obývací stěnou je to jako se ženou, tu pravou poznáte, až když ji vidíte na vlastní oči.“

Proto se podívejte do opravdu bohaté nabídky stěn do obýváku u prodejce Nabytek-forliving.cz. Kromě skvělých cen a moderního zboží, mě osobně zaujalo také to, že je možné si vybrat jednotlivé části stěny i samostatně a složit si tak stěnu přesně podle sebe.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!
Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.