Vyberte možnost Stránka

Obdarujte své obchodní partnery a klienty reklamními předměty s logem vaší firmy!

Obdarujte své obchodní partnery a klienty reklamními předměty s logem vaší firmy!
Rate this post
!AdSense – before contentKdo dnes chce v byznysu uspět, musí být vidět. A musí se o něm dozvědět co největší počet lidí. Toho lze dosáhnout různými způsoby.

Největší zacílení samozřejmě má televizní reklama. Ale také je nejdražší. Za několikavteřinový spot v prime timu zaplatíte statisíce. O něco levnější je reklama v tisku a dalších médiích, popřípadě na billboardech. Stále se ale pohybujeme v poměrně vysokých částkách, které si mohou dovolit jen silné a zavedené společnosti. Ti ostatní pak většinou jdou cestou cíleného marketingu a oslovování veřejnosti prostřednictvím sociálních sítích. Velmi účinné a cenově dostupné se ale ukazují i v titulku tohoto článku zmíněné reklamní předměty.

Originální dárkové předměty

Firemní dárky, to zdaleka nejsou jenom propisky, ale také trička a další oblečení, hry, hračky, otvíráky, hrnečky, přívěsky, sluneční brýle, odznaky, široká škála kancelářských potřeb, domácích dekorací a potřeb. Neotřelých a originálních. Třeba z portfolia společnosti ELASTO FORM Bohemia s.r.o., která je dceřinou společností německé firmy ELASTO GmbH & Co. KG řadící se mezi největší výrobce 3D reklamy v Evropě. Na trhu působí už od roku 1992 a je členem mezinárodní organizace velkoobchodů a výrobců reklamních a dárkových předmětů PSI.

Co všechno můžete darovat?

Není toho málo. Vybírat můžete z více než osmi tisíc reklamních předmětů s jedenácti v různých variantách, ať již s potiskem či bez. Automatické samozřejmě jsou velkomnožstevní slevy – čím více předmětů tedy objednáte, tím vás vyjdou levněji. Firma navíc disponuje vlastním grafickým oddělením, které vám nabízí pomoc s návrhem. Výsledkem tak mohou být naprosto jedinečné propagační předměty, které vám poslouží jako firemní dárky pro vaše obchodní partnery či zaměstnance. Věřte, že originálnější firemní dárky hned tak nenajdete. Volba je jasná, nebo ne?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.