Vyberte možnost Stránka

Jste nezaměstnaní a hledáte volná pracovní místa? Personální agentura vám pomůže!

Jste nezaměstnaní a hledáte volná pracovní místa? Personální agentura vám pomůže!
Rate this post
!AdSense – before contentPřišli jste o práci a hledáte novou? Svěřte svůj profesní život do rukou agentuře, která vám najde optimální pracovní pozici!

Dostali jste vyhazov? Pokud vás už vaše nezaměstnanost a neustálé bezúspěšné hledání práce otravuje, zkuste ji získat jinak, přes personální agenturu!

 

Obsah článku

Personální agentura a její význam pro nezaměstnané

Pracovní agentury jsou v dnešní době moderní způsob získání pracovního místa. Mezi jejich největší přednost patří to, že se zde objevuje největší množství volných pracovních pozic z různých míst i oborů, a tak se zvyšuje šance, že jedna z nich bude vyhovovat právě vám!

 

Agenturní zaměstnání – Víte, Jak to funguje?

Ve světě jde již řadu let o rozšířenou variantou klasického pracovního poměru, v České republice se tento způsob zaměstnávání od personální agentury teprve rozšiřuje. O co tedy vlastně jde?

Jste nezaměstnaný a chcete práci? Nechce se agenturně zaměstnat! Získáte možnost pracovat ve významných společnostech, ale budete zaměstnancem agentury. Ta za vás bude platit sociální a zdravotní pojištění a prac. poměr bude započítáván i do důchodu, jako u klasického zaměstnání.

 

Jaké jsou další výhody této spolupráce?

Žádné rozdíly – Jako agenturní zaměstnanec máte stejné podmínky práce jako zaměstnanci dané společnosti. Není tedy žádný rozdíl v tom, jestli budete zaměstnancem agentury a nebo společnosti, kam chodíte svou práci vykonávat.

Žádné platby – Agentuře nebudete muset nic platit, žádné strhávání ze mzdy a plat bude stejný jako v případě kmenových zaměstnanců společnosti a stejné pracovní pozici. Z čeho tedy agentura funguje? Agentura je placená společností, která si najímá její zaměstnance.

Výhoda získání trvalého místa – Studenti vysokých škol, nezaměstnaní lidé, ti všichni mohou díky této možnosti najít trvalou pracovní pozici,, která může sloužit jako startovací čára dalšího profesního růstu. Zkušenosti získané v práci pak mohou využít dále.

 

1.200 agentur, jakou si vybrat?

Tento počet zajišťuje skutečně obrovské množství nabídky práce, ale nutno podotknout, že  všechny agentury jsou poctivé, mnohé se ‘’proslavily’’ svými pochybnými praktikami. Svěřte se do rukou prověřené personální agentury Manpower, která splňuje podmínky poctivosti.

 
Chcete získat dobrou práci? Informujte se, jak na to na stránkách www.manpower.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.