Vyberte možnost Stránka

Nejlepší kratom diskuze

Nejlepší kratom diskuze
Rate this post

Diskutovat o tom co je to vlastně nejlepší kratom je dost obtížené, protože záleží na tom jak je to myšleno. Pokud tím myslíte například jaký kratom je nejsilnější, pak už se můžeme začít konkrétně bavit o tom, který to je. Otevřete si internet a dočtete se, že nejsilnější je White Borneo, pak zase Green Kalimantan, potom třeba že rozhodně nejlepší a nejsilnější je na 100% Green Bali.

Ono v podstatě všichni ti co to o svých produktech píšou můžou mít pravdu. Síla kratomu se dá lehce odvodit od množství účinných látek. Čím víc kratomový přášek obsahuje alkaloidů (účinných látek) tím je silnější a tím i lepší.

V kratomovém prášku je takových alkaloidů více než padesát druhů. Můžeme si vyjmenovat ty zásadní. Je to Mitragynin, 7OH-Mitragynin. Všech padesát druhů tady vypisovat nebudu, protože je to zbytečné. Nejdůležitější pro hodnocení síly kratomu je pro nás v tuto chvíli Mitragynin.

Ve světě tak i u nás se hodnota alkaloidu Mitragynin pohybuje od 1% až do dvou procent. A buďte si zcela jistí, že rozdíl toho jednoho procenta je poznat na jeho síle obrovským způsobem. Už jsem si tedy řekli, že čím je číslo větší tím je kratom silnější. Když koupíte kratom u prodejce, který udává jeho hodnotu 1% buďte si jistí, že nebude za mnoho stát. Když si však pořídíte kratom s hodnotou 2% bude to opravdu síla a pochopíte teprve o čem mluvím. Rozdíl je prostě nesrovnatelný.

Problémem však zůstává, že když už prodejce má certifikát o síle jeho kratomu, je vždy na zváženou zda je prodejce taky skutečně jeho majitelem. Menší dodavatelé kratomu z Indonésie si jej mezi sebou půjčují a takto několikrát vypůjčený certifikát pak poskytnou českému prodejci. Vypůjčený certifikát někdy poznáte velmi snadno někdy je to dost obtížné. Na certifikátu totiž musí být uvedený jeho majitel, musí tam tedy být uveden název firmy, adresa apod. Bohužel velmi často můžete vidět že e-shopy v ČR na techto certifikátech mají tyto údaje schválně začerněné ale někdy tam nejsou vůbec, protože je někdo záměrně smazal.

Náš e-shop je možná jediný v ČR, který si nechal tyto testy udělat v USA. Vzorky našeho kratomu jsme poslali do možná největší s názvem Murray Brown, která se zaměřuje mimo jiné přímo na testování kratomového prášku. Pokud vás zajímá jak vypadá opravdu pravý certifikát podívejte se na náš e-shop Nejlepsikratom.cz, kde ho naleznete v horní části webových stránek v sekci „laboratorní testy“ I na základě toho našeho, pak můžete porovnat s ostatními prodejci.

Někdy od naší závistivé konkurence slýchávám, že náš certifikát také není pravý a že nám ho nějaký šikovný grafik upravil tak, aby vypadal jako ten pravý. Já jím vždy napíšu to samé, stačí si napsat číslo našeho dokladu a pak napsat přímo do Murray and Brown, kdo je majitelem. Odpověď bude vždy stejná, vlastníkem je Jitka Závodná majitelka e-shopu Nejlepsikratom.cz

Buďte opatrní s výběrem svého dodavatele kratomu a nenaleťte tomu, který pouze prohlašuje, že má nejsilnější kratom široko daleko.

Držím vám palce s výběrem. Kratomu zdar !

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.